مراکز خرید آنکارا

در این قسمت با مراکز خرید آنکارا بیشتر آشنا میشوید

منطقه تونالی هیلمی کادسی ( Tunali Hilmi Caddesi ) : از مدرن ترین مکان های خرید و مکانی مناسب برای قدم زدن در آنکارا می باشد . این مکان به خاطر مغازه های شیک , فروشگاه های لوازم موسیقی , کافه تریا ها , پاساژها و سینماهایش معروف است .
منطقه سیکریکسیلار یوکوسو ( Çıkrıkçılar Yokuşu ) : در نزدیکی منطقه یولوس قرار دارد و منطقه بسیار قدیمی و معروف در زمینه فروش عتیقه جات است . در این مکان , تعداد زیادی دلال عتیقه و مسگر وجود دارد .
منطقه یولوس ( Ulus ) : منطقه خرید قدیمی است . در سرتاسر خیابان های باریک این منطقه , مغازه هایی را می بینید که لوازم مختلف می فروشند . در خیابان های دیگر این منطقه , مغازه لباس فروشی با قیمت متوسط وجود دارد .
منطقه خرید کیزیلای ( Kızılay ) : از نواحی خرید شلوغ آنکارا است و در مرکز شهر واقع شده است . این منطقه فروشگاه ها و مغازه های زیادی با اجناس متنوع دارد.
مرکز خرید گالریا ( Galleria ) : در کناره غربی شهر بنا شده است و بیست هزار مترمربع مساحت دارد و در اکتبر 1995 به عنوان مرکزی تجاری افتتاح شد
مرکز خرید آرکادیوم ( Arkadium ) :  مجموعه 36590 متر مربع است . این مرکز چندین رستوران ع کافه تریا , سینما وسالن بولینگ دارد .
مرکز خرید پانورا ( Panora ) : این مرکز خرید را شرکت معماری آنکوگلو ( Oncuoglu ) به سبک ترکی طراحی کرده و در سال 2008 افتتاح شده است . در برج پانورا مرکز خرید و مجتمع مسکونی قرار دارد . مساحت این مرکز خرید حدود 40 هزار متر مربع است .
مرکز خرید کاروم ( Karum ): این مرکز تجاری با 62 هزار مترمربع زیربنا , 9 طبقه دارد ؛ 3 طبقه همکف , اول , دوم , مرکز خرید و 4 طبقه فوقانی آن , اداری می باشد و دو طبقه  زیرزمین , پارکینگ ماشین است . این مرکز خرید طی سالهای 1986 تا 1991 ساخته شده است .
صفحه1 از2