بهترین زمان سفر به کوش آداسی

در این مقاله بهترین زمان سفر به کوش آداسی را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار می دهیم. کوش آداسی یک شهر زیباست که در قلب ترکیه واقع شده است و سالانه میزبان گردشگران بسیاری است، تفریحات آبی این شهر از هیجان انگیزترین بخش های سفر است که می توانید از آنها لذت ببرید.

اگر بخواهیم بهترین زمان سفر به کوش آداسی را از نظر آب و هوایی بررسی کنیم باید بدانیم که آب و هوای تقریبا معتدلی بر کل این شهر حاکم است به طوری که در اکثر روزها موقعیت مناسبی برای گردش و تفریح دارد. زمستان های کوش آداسی هوایی ملایم دارد و سردی هوا آزارتان نمی دهد و در فصل تابستان نیز شاهد روزهایی آفتابی، گرم و طولانی هستید و می توانید از بودن در کنار سواحل و آفتاب گرفتن لذت ببرید. در ادامه با یک بررسی کلی روزهای گرم و سرد سال را مشخص می کنیم تا بتوانید بر اساس شرایط و علایق خود بهترین زمان سفر به کوش آداسی را انتخاب کنید.

دسامبر و ژانویه برای انتخاب بهترین زمان سفر به کوش آداسی

اگر عاشق باران هستید و دوست دارید زیر ریزش قطرات آن قدم بزنید ماه دسامبر و ژانویه را به عنوان بهترین زمان سفر به کوش آداسی برگزینید و سپس اقدام به تهیه و یا رزرو بلیط در این تاریخ ها نمایید، چراکه این دو ماه بیشتری میزان بارندگی را با خود به همراه دارند.

بهترین زمان سفر به کوش آداسی از نظر هزینه در ماه ژانویه و دسامبر

این ماه ها به دنبال بارش فراوان، هزینه های به صرفه ای را نیز برای مسافرین به دنبال دارند، چراکه در این ایام به علت بارش باران، تعداد گردشگران و قیمت هتل ها و امکانات گردشگری کاهش می یابد و می توان با بودجه ای محدود یک سفر رویایی را تجربه کرد.

جولای و آگوست و بهترین زمان سفر به کوش آداسی

اگر سفر را همراه با هوای گرم دوست دارید ماه جولای و آگوست را به عنوان بهترین زمان سفر به کوش آداسی انتخاب کنید چراکه در این ماه ها شاهد هوایی آفتابی خواهید بود و میانگین دمای هوا نسبت به دیگر ماه های سال بیشتر است. در این ماه ها میتوانید از بودن در کنار سواحل لذت ببرید و فرصت زیادی برای آفتاب گرفتن خواهید داشت.

ماه می و بهترین زمان سفر به کوش آداسی

اگر با سردی هوا مشکلی نداشته باشید و معیار شما برای انتخاب بهترین زمان سفر به کوش آداسی، هزینه باشد، ماه می گزینه مناسبی ست.

کمی درباره آب و هوای کوش آداسی

برای سفر به کوش آداسی اطلاع از آب و هوای آن الزامی ست. در این بخش به این موضوع می پردازیم و آب و هوای کلی این شهر را بصورت مختصر بررسی می کنیم. کوش آداسی بطور کلی آب و هوایی معتدل دارد که باعث میشود در هیچکدام از ماه های سال سردی شدید هوا را احساس نکنید. با یک بررسی کلی متوجه خواهید شد که همه ماه ها می توانند بعنوان بهترین زمان سفر به کوش آداسی انتخاب شوند و اینکه کدام یک را برگزینید فقط به شرایط و سلیقه تان بستگی دارد.

بهار و بهترین زمان سفر به کوش آداسی

ایام بهار تا پاییز می تواند بهترین زمان سفر به کوش آداسی باشد که اکثر افراد نیز این زمان را انتخاب میکنند. بهار کوش آداسی شامل ماه های می، آوریل و نیمی از ژوئن می باشد که آب و هوای متعادلی برای آنها پیش بینی شده است. ماه آوریل می تواند با باران های پراکنده ای همراه باشد اما روزهای طولانی اش فرصت خوبی برای گشت و گذارهای ساحلی است. اگر معیار شما برای انتخاب بهترین زمان سفر کاهش هزینه هاست باید بگوییم که این فصل را انتخاب نکنید چراکه قیمت هتل ها در این فصل به بیشترین میزان خود می رسد و در مواردی اگر از مدت ها قبل رزرو نکرده باشید جایی برای اقامت گیرتان نخواهد آمد.

پاییز و بهترین زمان سفر به کوش آداسی

بعد از بهار، پاییز می تواند رتبه دوم را بعنوان بهترین زمان سفر به کوش آداسی کسب کند. این فصل از اواسط سپتامبر آغاز می شود و تا اکتبر ادامه دارد. روزهای پاییز کوتاه است و آب و هوایی معتدلی دارد، در ماه اکتبر می توانید از بارش قطرات باران بر روی صورتتان لذت ببرید. در مناطق ساحلی هنوز هم می توانید آب های گرم را پیدا کنید و از شنا کردن در آن لذت ببرید. در ادامه اگر معیار شما برای انتخاب بهترین زمان سفر به کوش آداسی هزینه است این فصل نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد چراکه از قیمت هتل ها به مرور کاسته می شود و شهر کمی خلوت تر خواهد شد. در این بین افرادی که به شلوغی زیاد علاقه ندارند هم می توانند از بودن در کوش آداسی لذت ببرند و لحظات خوبی را سپری کنند.

تابستان کوش آداسی

تابستان هم می تواند از دید برخی از افراد به عنوان بهترین زمان سفر به کوش آداسی انتخاب شود. نیمی از ماه ژوئن و سپتامبر در کنار ماه های ژوئیه و اوت فصل تابستان را تشکیل می دهند.این فصل از نظر هزینه نمی تواند زمان مناسبی برای سفر باشد زیرا فصلی پرگردشگر است و ساحل های آن پر از توریست است. قیمت ها در این ماه تقریبا بالا هستند و گرمی هوا در کنار سواحل بسیار لذت بخش است.

فصل زمستان و بهترین زمان سفر به کوش آداسی

این فصل نیز شامل نوامبر، دسامبر، فوریه و مارس است. این ماه از نظر هزینهبهترین زمان سفر به کوش آداسی است چراکه قیمت ها در پایین ترین سطح ممکن قرار دارند و میزان گردشگرانی که این شهر را به عنوان مقصد انتخاب میکنند کاهش می یابد.

 

بلیط آنتالیا

آماده هستیم تا خدمات آنلاین مسافرتی را در اختیارتان قرار دهیم. این خدمات شامل خرید بلیط هواپیما از جمله بلیط آنتالیا می باشد. از طریق ما می توانید خدمات متنوعی را در این رابطه به آسانی دریافت کنید. از نیروهای متخصص درزمینه گردشگری برای راهنمایی مسافران جهت خرید آنلاین بلیط آنتالیا بهره گرفته ایم تا پاسخگوی هر گونه سوال و راهنمایی در این زمینه باشیم.

آنتالیا سفری به یاد ماندنی

با خرید بلیط آنتالیا و سفر به این شهر زیبا لحظات بسیار شادی را تجربه خواهید کرد. این شهر که از آن به عنوان اقامتگاه ساحلی یاد می کنند می تواند تجربه بسیار لذت بخشی برایتان فراهم کند. این شهر در ساحل جنوبی ترکیه قرار دارد و دریای مدیترانه را از نزدیک خواهید دید.

بلیط آنتالیا

برای خرید بلیط آنتالیا به صورت آنلاین ابتدا مبدا و مقصد را در سایت مشخص کنید. سپس با مشخص کردن تعداد مسافران اقدام به جستجوی بلیط مورد نظر کنید. در حوزه هتل های خارجی نیز راهنمایی های لازم را ارائه خواهیم داد. هدف ما این است که تمام نیاز های مسافر با خرید بلیط از طریق ما رفع شود و بتوانند با خیال راحت به خوش گذرانی در سفر بیاندیشند، بدون اینکه دغدغه ای داشته باشند. فاصله تهران و آنتالیا 1859 کیلومتر است و اگر مبدا شما تهران باشد پرواز آنتالیا چیزی حدود 2 ساعت و 39 دقیقه به طول خواهد انجامید که البته وضعیت آب و هوا در میزان آن اثر می گذارد.

بهترین زمان برای خرید بلیط آنتالیا

از فروردین تا آبان ماه زمان خوبی برای تفریحات در آنتالیا است و می توانید به شنا در آب های آن مشغول شوید. پس برای سفر به این شهر در این ماه ها اقدام به خرید بلیط آنتالیا کنید. در تابستان دما 28 درجه خواهد بود و در واقع تمام روزهای آنتالیا را می توان برای شنا کردن مناسب دانست. اگر به هوای بارانی علاقه دارید ماه آوریل در آنتالیا فرصت قدم زدن زبر باران را برای تان فراهم می کند.

رزرو بلیط آنتالیا

برای رزرو بلیط آنتالیا باید اطلاعاتی راجع به پرواز داشته باشید تا بتوانید مورد مناسب خود را پیدا کنید. این اطلاعات راجع به تاریخ پرواز، قیمت بلیط، ایرلاین، مدت پرواز، ساعت حرکت و کلاس پروازی است که می توانید جستجوی خود را بر اساس موردی که بیشتر مدنظر تان است انجام دهید. هم چنین امکان جستجو بر اساس خط هوایی، تعداد توقف و فرودگاه وجود دارد. در هنگام خرید بلیط آنتالیا سن نوزاد زیر دو سال و سن کودک 2 تا 12 سال است را درست وارد کنید.

خرید خدمات همراه با خرید بلیط آنتالیا

همچنان که اقدام به خرید بلیط آنتالیا می کنید می توانید خدمات جانبی نظیر بیمه مسافرتی، دریافت ویزا، تشریفات فرودگاهی و ترانسفر فرودگاهی را خریداری کنید تا به شما ارائه شود. اگر برایتان مهم است که در کدام فرودگاه هواپیما به زمین بنشیند می توانید انتخاب بلیط آنتالیا را بر همان اساس انجام دهید.

فرودگاه های آنتالیا

فرودگاه آنتالیا فرودگاه پر ترددی در کشور ترکیه است که از شمال شرق مرکز شهر 10 کیلومتر فاصله دارد، کد این فرودگاه AYT است. فرودگاه آنتالیا در سال 1998 به بهره برداری رسیده است و دو ترمینال دارد. این فرودگاه در جنوب غربی ترکیه است و از مهمترین فرودگاه ها به شمار می آید، دالامون و بدروم دیگر فرودگاه های این مکان هستند. از فرودگاه آنتالیا تا شهر را می توانید با اتوبوس و یا تاکسی طی کنید. از فرودگاه اسپارتا و یا دنیزلی تا آنتالیا تقریبا 3 ساعت فاصله وجود دارد و تاکسی و ون برای رساندن شما به شهر وجود دارد، کد این فرودگاه یاتا ISE است.

مسیرهای پروازی فرودگاه آنتالیا

فرودگاه بین المللی آنتالیا به تمام نقاط جهان قابلیت پرواز دارد. آمستردام، ادانا، بازل، آنکارا، بروکسل، بیروت، آنتالیا، برلین، دالامان، کپنهاگ، خارکف، قونیه، مالاتیا، مارسی، الازیغ، دیاربکر، فرانکفورت، قونیه، کایسری، ارجان قبرس، سنت اتین، مونیخ، سامسون، ازمیر، کایسری، صوفیه، استکهلم، ترابزون، زوریخ، وین، تفلیس، هانوور، اریس، رم، تهران و تبریز از جمله مسیرهای پروازی فرودگاه آنتالیا هستند.

هزینه بلیط آنتالیا

اگر در زمان هایی که معمولا خلوت است قصد سفر به آنتالیا داشته باشید قیمت بلیط چارتر آن حدود 600 هزار تومان خواهد بود اما معمولا بلیط رفت و برگشت به آنتالیا توسط ایرلاین ایرانی تقریبا 900 هزار تومان خواهد شد که این قیمت ها با توجه به کیفیت ایرلاین تغییر پیدا می کنند. اگر به فرودگاه قاضی پاشا به صورت مستقیم پرواز داشته باشید قیمت ها بالاتر خواهد شد. پروازهای ترک در مقایسه با پروازهای ایرانی به دلیل اینکه به صورت مستقیم صورت می گیرد تا شهر و هتل فاصله کمی خواهند داشت.


نکاتی درباره بلیط آنتالیا

علاوه بر تهران می توانید از شهرهای شیراز، تبریز، اصفهان و اهواز نیز بلیط آنتالیا را خریداری کنید. پرواز مستقیم از ایران به سمت آنتالیا وجود ندارد و در استانبول توقف خواهید داشت. اگر مدت توقف در استانبول زیاد باشد فرصت گشتن در این شهر را خواهید داشت. اما در زمان خرید بلیط آنتالیا دقت کنید پروازی که بعد از توقف دارید از همان فرودگاه صورت می گیرد یا نه! تا مجبور نشوید به فرودگاه دیگری بروید. در صورت توقف در باکو بلیط آنتالیا را تنها زمانی از آنجا خریداری کنید که ویزای آذربایجان داشته باشید وگرنه اجازه سوار شدن بر هواپیما و خروج  را نخواهید داشت.

زمان خرید بلیط آنتالیا

در تعطیلات نوروز و هم چنین اوایل خرداد تا آخر ماه شهریور مسافران زیادی به آنتالیا می روند و اوج سفر به این شهر در همین ماه ها است. برای اینکه برای خرید بلیط و خدمات آن دچار مشکل نشوید و طیف انتخاباتی که می توانید داشته باشید کم نشود از دو ماه قبل بلیط آنتالیا را خریداری کنید. در این صورت از نظر ایرلاین، تاریخ پرواز، هزینه بلیط و ... انتخاب مناسب تری خواهید داشت.

قوانین خرید بلیط آنتالیا

خرید اینترنتی بلیط آنتالیا قوانینی دارد که ذکر می کنیم:

•           تعهد خریدار به آگاهی از قوانین و مقررات خرید بلیط آنتالیا

•           مسئول بودن شرکت هواپیمایی که پرواز را برگزار می کند در قبال کنسلی، تعجیل و یا تاخیر در پرواز

•           صحیح وارد کردن نام مسافر، دقت کنید که در صورت اشتباه وارد کردن نام، امکان اصلاح آن وجود ندارد و باید بلیط را کنسل کنید و آن را مجددا خریداری کنید.

•           غیر قابل انتقال به غیر بودن بلیط، یعنی نام مسافر که در بلیط درج شده است باید با مشخصات کارت شناسایی یکی باشد.

•           دقت در وارد کردن صحیح رده های سنی، یعنی اگر کودک شما کمتر از دو سال است آن را در رده سنی نوزاد و اگر بین 2 تا 12 سال سن دارد در رده سنی کودک قرار دهید و افراد بزرگسال هم که بالای 12 سال سن دارند را در رده مناسب وارد کنید. در صورتی که رده سنی را اشتباه وارد کنید اجازه سوار شدن به هواپیما داده نخواهد شد.

•           خرید بلیط کودک همراه با بلیط بزرگسال و پرهیز از خرید آن به تنهایی.

•           در صورتی که پرواز چارتری است یک نسخه از بلیط را به فرودگاه تحویل دهید و اگر پرواز سیستمی است شماره بلیط را همراه مدرک شناسایی به کانتر هواپیمایی تحویل دهید.

•           کنسل کردن بلیط به هر دلیل با جریمه همراه خواهد بود که طبق قوانین هواپیمایی کشور است. هر ایرلاین مقدار جریمه متفاوتی در نظر گرفته است. در صورتی که بلیط خود را کنسل کنید پس از کسر جریمه مابقی آن به صورت آنلاین به حسابتان واریز می شود. مدت زمانی که پول بازگشت داده می شود 24 تا 72 ساعت خواهد بود. این قانون در پروازهای چارتری صدق نخواهد کرد.

•           اگر پرواز لغو شود و یا بیشتر از دو ساعت تاخیر داشته باشد جریمه کنسلی گرفته نخواهد شد. در این صورت می توان فرم مربوط به درخواست آنلاین استرداد را پر کرد و جریمه ای پرداخت نکرد.

•           اگر پرواز لغو شد و و یا بیشتر از دو ساعت تاخیر داشت ایستگاه مبدا باید برای پیگیری و استرداد هزینه، بلیط و یا رسیدی که مهر شده را تحویل دهد.

•           اگر نوع هواپیما که بر اساس اعلام ایرلاین در بلیط ذکر شده است تغییر پیدا کرد مسئولیتش را باید شرکت هواپیمایی که پرواز را برگزار می کند برعهده بگیرد.

•           اگر می خواهید بلیط مربوط به دو پرواز متوالی را خریداری کنید باید بعد از رسیدن شما به مقصد اول سه ساعت فاصله تا پرواز دوم وجود داشته باشد. اگر این گونه نباشد و بلیط دوم کنسل شد مسئولیتش با مسافر است.

•           گاهی ممکن است ایرلاین رفت و برگشت با هم فرق داشته باشند در این صورت اگر پرواز رفت لغو شد و یا مسافر به دلیل تاخیر بیشتر از دو ساعت تصمیم به کنسل کردن آن داشت، ممکن است جریمه کنسلی بلیط برگشت گرفته شود.

•           خریدار بلیط هیچ گونه حقی برای تغییر مفاد بلیط آنتالیا ندارد و نمی تواند آن را به قیمتی بالاتر به فروش برساند.

•           اگر به بیماری های خاصی  مانند صرع، دیابت ملیتوس کنترل نشده ، بیماری های تنفسی، آنمی شدید و یا بیماری های قلبی عروقی دچار هستید، باید مجوز پزشک برای سوار شدن به هواپیما داشته باشید. هم چنین این مورد برای کسانی که دیالیز می شوند و یا داروی تضعیف سیستم ایمنی مصرف می کنند و یا حتی خانم های باردار صدق می کند. این بیماران باید برای پرواز داروهای خود را همراه خود بیاورند.

بلیط آنکارا

بلیط آنکارا برای سفر به ترکیه صادر می شود. این بلیط در انواع مختلف قابل رزرو می‌باشد که در ادامه به بیان آن می‌پردازیم. سفر کردن با هواپیما از مزایای بسیاری برخوردار است که می‌توان به‌ صرفه‌جویی در زمان اشاره کرد. افراد بسیاری تمایل دارند که برای سفرهای خارجی خود از طریق هواپیما اقدام کنند. برای اینکه بتوانید از طریق این وسیله به سفر بپردازید می‌بایست به خرید و رزرو بلیط اقدام کنید. بلیط آنکارا یکی از این موارد شناخته می شود. با استفاده از این بلیط شما می‌توانید به کشور ترکیه سفر کرده و خود را به شهر آنکارا برسانید.

 مدت‌زمان مسیر سفر از طریق هواپیما کاهش پیدا می کند و افراد در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانند خود را به شهر آنکارا برسانند؛ بنابراین با خرید و رزرو بلیط آنکارا می‌توانید سفر خود را نهایی کرده و اقدامات دیگر برای سفر را به انجام برسانید؛ اما انواع مختلفی از بلیط آنکارا ارائه می‌شوند که ما در ادامه این مطلب به بیان آن‌ها خواهیم پرداخت. توصیه می‌کنیم همچنان همراه ما باشید.

انواع بلیط آنکارا

بلیط هواپیما در انواع و نمونه‌های مختلف قابل رزرو می‌باشد که افراد با توجه به نوع سفر می‌توانند یکی از این موارد را انتخاب کنند. در رابطه با بلیط آنکارا نیز می‌توان به این نکته مهم اشاره کرد که انواع مختلفی از این بلیط در آژانس مسافرتی مذکور ارائه می شود. شما عزیزان می‌توانید با توجه به سفر خود و مدت‌زمانی که در این شهر سپری می‌کنید رزرو بلیط خود را نهایی کنید. بلیط آنکارا در انواع مختلفی رزرو می‌شود که می‌توان به بلیط رفت آنکارا، بلیط برگشت آنکارا، بلیط معمولی آنکارا و بلیط چارتری و ارزان آنکارا اشاره کرد.

 درواقع هر کدام از این بلیط ها با توجه به اینکه مدت‌زمان سفر و اهداف آن تعیین می شود. به‌عنوان‌مثال شما می‌توانید تنها به رزرو بلیط رفت آنکارا اقدام کنید و یا اگر تمایل دارید می‌توانید بلیت برگشت را همراه با بلیط رفت رزرو نمایید؛ اما در کنار بلیط معمولی آنکارا می‌توان به بلیط ارزان‌قیمت این شهر نیز اشاره نمود. بلیط چارتری آنکارا یکی از این موارد شناخته می شود که از قیمت و تخفیف مناسبی برای مسافران برخوردار است. درواقع بلیط آنکارا به‌صورت چارتری در برخی از روزهای سال ارائه می شود.

بلیط آنکارا برای سفر به ترکیه

در بحث قبلی اشاره نمودیم که بلیط آنکارا از انواع مختلفی برخوردار است. یکی از این موارد بلیط رفت به ترکیه و شهر آنکارا می‌باشد. بلیط رفت درواقع برای سفر یک‌طرفه صادر می شود. این نوع بلیط در زمان رزرو باید در سایت مسافرتی مذکور انتخاب شود. با توجه به این نوع بلیط افراد می‌توانند سفری راحت و آسوده به آنکارا داشته باشند. نکته مهم در رابطه با بلیط رفت آنکارا این موضوع است که افراد قبل از رزرو بلیط اقدامات لازم سفر از جمله دریافت ویزای ترکیه را به انجام برسانند.

 با توجه به این موضوع عدم توجه به هریک از موارد گفته شده رزرو بلیط شما را با دردسر مواجه خواهد کرد، چرا که تنها با دریافت ویزا می‌توانید به ترکیه سفر کنید و عدم دریافت ویزا به‌منزله عدم ورود شما به ترکیه خواهد بود؛ بنابراین توصیه می‌کنیم قبل از رزرو بلیط رفت به آنکارا به این موارد توجه نمایید.

بلیط آنکارا برای برگشت از ترکیه

بلیط های هواپیمایی با توجه به نوع پرواز تعیین می شوند. یکی از بلیط های آنکارا نوع برگشت آن است. با رزرو این بلیط می‌توانید از ترکیه به کشور مقصد سفر کنید؛ اما نکته مهم در رابطه با این نوع بلیط این است که افراد می‌بایست به زمان رزرو آن توجه نمایند. با توجه به این موضوع توصیه می شود در زمان رزرو بلیط رفت آنکارا به رزرو بلیط برگشت آن نیز بپردازید. این نکته مهم را در نظر بگیرید که مدت‌زمان سفر در آنکارا می‌تواند بلیط رفت‌وبرگشت شما را تعیین نماید.

درواقع اگر تمایل دارید پس از چند روز ترکیه را به مقصد ایران ترک کنید بهترین گزینه رزرو بلیط آنکارا برای برگشت می‌باشد. با رزرو این نوع بلیط خیال شما در طول سفر راحت خواهد بود چرا که زمان برگشت برای شما مشخص خواهد بود و می‌توانید طبق آن به برنامه‌ریزی سفر خود اقدام کنید. در ادامه در رابطه با نوع دیگری از بلیط آنکارا با قیمت مناسب خواهیم پرداخت، پس هم چنان همراه ما باشید.

بلیط آنکارا به‌صورت چارتری

یکی دیگر از انواع بلیط آنکارا نوع چارتری آن است که از مخاطبان و طرفداران بسیاری برخوردار است. درواقع بلیط های چارتری که به تخفیف خورده نیز معروف هستند در زمان‌های خاصی از سال قابلیت رزرو دارند. این‌طور نیست که این بلیط ها دائماً به‌صورت آفر خورده در سایت‌های مسافرتی عرضه شوند؛ اما در رابطه با بلیط چارتری آنکارا باید به این نکته مهم اشاره کنیم که این نوع بلیط به دلیل تقاضای بالا به سرعت رزرو می شود.

 از نکات مهم دیگر در رابطه با این نوع بلیط آنکارا این مورد است که بلیط مذکور از تمامی امکانات و خدمات بلیط های معمولی دیگر برخوردار است و این چنین نیست که به دلیل چارتری بودنش از کیفیت خدماتش کاسته شود. اگر قصد رزرو بلیط چارتری آنکارا را دارید توصیه می‌کنیم هرچه سریع‌تر برای رزرو آن اقدام کنید تا بتوانید از خدمات مناسب بهره‌مند شوید.

بلیط آنکارا و خدمات پرواز

هر نوع بلیط هواپیمایی از خدمات مختلفی برخوردار است و بلیط آنکارا از این قاعده مستثنی نیست؛ اما برخی از بلیط های هواپیمایی با توجه به نوع و قیمتشان می‌توانند خدمات ویژه‌ای را در برگیرند. درواقع شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای بیشتر برخی از خدمات بلیط آنکارا را درخواست نمایید. ازاین‌گونه خدمات می‌توان به ترانسفر فرودگاهی برای حمل بار اشاره نمود.

 یکی دیگر از خدمات پرواز به آنکارا بیمه مسافرتی است. این مورد از اهمیت بالایی برخوردار است و مسافران آنکارا باید به آن توجه داشته باشند؛ اما از مهم‌ترین خدمات مربوط به بلیط آنکارا می‌توان به دریافت ویزای ترکیه اشاره نمود. همان‌طور که در بخش‌های قبلی نیز بیان کردیم تنها با داشتن ویزای ترکیه می‌توان وارد خاک این کشور و شهر آنکارا شد. از خدمات بلیط شهر آنکارا دریافت ویزای توریستی، تحصیلی و تجاری است. خدمات تشریفاتی فرودگاهی نیز جزو خدمات این پرواز شناخته می شود.


رزرو بلیط آنکارا به‌صورت اینترنتی

اگر قصد سفر به ترکیه و شهر آنکارا را دارید، می‌بایست به رزرو بلیط آنکارا اقدام نمایید. یکی از راه‌هایی که می‌توان به دریافت این بلیط اقدام نمود، رزرو آن از طریق آژانس مسافرتی مذکور می‌باشد. با استفاده از این روش می‌توانید خدمات مختلف پرواز که در بخش قبلی به آن‌ها اشاره نمودیم را نیز مورد ارزیابی قرار دهید؛ اما نحوه رزرو اینترنتی بلیط آنکارا به این صورت است که وارد سایت مسافرتی مذکور شده و در قسمت پروازهای خارجی گزینه رزرو بلیط را انتخاب می‌کنید.

 سپس وارد مرحله بعد شده و لیست بلیط ها را از ارزان‌ترین تا گران‌ترین مورد بررسی قرار می‌دهید. با مشاهده اطلاعاتی همچون شماره و تاریخ پرواز، مدت‌زمان پرواز، کلاس پرواز، نوع ایرلاین، ساعت حرکت پرواز و ورود و همچنین قیمت بلیط می‌توانید تمامی جوانب را بررسی نمایید. قسمتی نیز برای پروازهای سفارشی یا ایرلاین سفارشی وجود دارد که می‌توانید اطلاعات این گزینه از جمله فرودگاه سفارشی را مورد ارزیابی قرار دهید. در انتها با بررسی تمامی جوانب می‌توانید بلیط خود را برای سفر به آنکارا رزرو نمایید.

خرید بلیط آنکارا به‌صورت حضوری

در بخش قبلی اشاره نمودیم که می‌توان به‌صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت مسافرتی و هواپیمایی برای رزرو بلیط آنکارا اقدام نمود؛ اما اگر تمایل ندارید به این صورت بلیط خود را خریداری نمایید می‌توانید به آدرس آژانس مسافرتی مراجعه نموده و به‌صورت حضوری به رزرو و خرید بلیط آنکارا بپردازید. این گزینه نیز برای کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند امکان دریافت بلیط را فراهم می‌نماید.


بهترین زمان برای رزرو بلیط آنکارا

برای رزرو بلیط آنکارا در کنار تمامی مواردی که به آن‌ها اشاره نمودیم می‌بایست به نکته مهم دیگری نیز توجه داشته باشید و آن  نکته بهترین زمان برای رزرو بلیط است. ایام نوروز و تابستان زمان‌هایی هستند که افراد بسیاری به رزرو این بلیط برای سفر به ترکیه می‌پردازند.

شما می‌توانید چند ماه قبل از پرواز بلیط خود را رزرو نماییدتا با مشکلاتی از جمله شلوغی مواجه نشوید. به‌هیچ‌عنوان رزرو بلیط خود را به ساعات پایانی موکول نکنید. برای این منظور زمان کافی را مدنظر قرار دهید تا با مشکلات احتمالی مواجه نشوید.

رزرو بلیط آنکارا از طریق تور مسافرتی

 تورهای مسافرتی از جمله خدماتی شناخته می شوند که در آژانس‌های مسافرتی به متقاضیان پیشنهاد می شوند. این تورها سفر را برای مسافران راحتر می نمایند. امکانات و خدمات مختلفی از طریق این تورها قابل‌دسترسی است که می‌توان به رزرو بلیط از طریق آن‌ها اشاره نمود؛ بنابراین شما می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید. با رزرو تور مسافرتی سفری راحت و آسان را تجربه کنید و همچنین از امکاناتی همچون رزرو بلیط، دریافت ویزا و چندین مورد دیگر نیز هم‌زمان بهره‌مند شوید.

جهت اطلاع از آفرهای تور ترکیه و رزرو بلیط آنکارا با ما در تماس باشید.                         88851080-021

 

بلیط ازمیر

ازمیر یکی از بزرگترین شهرهای ترکیه محسوب می شود. این شهر بعد از آنکارا و استانبول از شلوغ ترین شهرها، از حیث ورود گردشگر و مهاجران می باشد. بلیط ازمیر در تمام سال مورد درخواست قرار می گیرد و در ایام نوروز به اوج خود می رسد. بلیط ازمیر توسط بسیاری از آژانس های هواپیمایی صادر می شود. در کل می توان اشاره کرد که بلیط سفر به شهرهای ترکیه با توجه به جاذبه های گردشگری و موقعیت های شغلی که در این کشور موجود می باشد، بسیار مورد توجه اند و بلیط ازمیر نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد. ما در این متن سعی داریم تا چگونگی گرفتن بلیط ازمیر و شرایط آن را مورد بررسی قرار دهیم. امیدواریم ما را تا پایان متن همراهی نمایید.

معرفی شهر ازمیر

همانطور که در مقدمه عنوان شد شهر ازمیر یکی از بزرگترین و پر گردشگر ترین شهرهای ترکیه می باشد. ازمیر به دلیل جاذبه های گردشگری بیشمارش به خصوص ساحل زیبایش پذیرای میهمانان زیادی می باشد. به همین دلیل بلیط ازمیر بسیار مورد توجه می باشد و آژانس های مسافرتی اقدام به چارتر نمودن پروازهایی به سمت این شهر می نمایند.

بلیط ازمیر

شاید این سوال برای خیلی از افراد پیش آید، که آیا سفر به شهر زیبای ازمیر از طریق مرز هوایی صورت می گیرد یا زمینی؟ در جواب به این سوال می توان گفت چنانچه قصد سفر با ماشین شخصی به ازمیر را دارید، این سفر امکان پذیر است، اما با توجه به مسافت، سفری طاقت فرسا را پیش رو دارید.

پس می توان نتیجه گرفت، استفاده از هواپیما و مرزهای هوایی برای سفر به ازمیر مناسب تر بوده و از لحاظ اقتصادی برای مسافران مقرون به صرفه تر است. به همین خاطر است که بلیط ازمیر از آژانس های هواپیمایی به کرات مورد در خواست می باشد. چگونگی رزور بلیط ازمیر و سفر به این شهر دوست داشتنی در ادامه مورد بررسی قرار خواهد گرفت، پس کماکان ما را همراهی نمایید.


رزرو بلیط ازمیر

شما باید قبل از سفر به شهر زیبای ازمیر بلیط آن را به طرق مختلف از آژانس های هواپیمایی سفری دیگر رزرو نمایید. راه های مختلفی برای رزرو بلیط ازمیر وجود دارند. به طور مثال شما می توانید با مراجعه به یکی از آژانس های هواپیمایی نسبت به خرید و رزرو بلیط اقدام کرده و در تاریخ مقرر به این شهر زیبا سفر کنید. از دیگر راه های رزرو بلیط ازمیر استفاده از سایت های اینترنتی می باشد، این راه از لحاظ زمانی به صرفه تر است. لازم به ذکر است قبل از رزرو بلیط ازمیر به نوع پرواز و هواپیما توجه نمایید.

آیا پرواز مستقیم به ازمیر وجود دارد یا خیر

یکی از اصلی ترین سوال هایی که قبل از تهیه بلیط ازمیر صورت می گیرد این است که آیا پرواز مستقیمی به شهر ازمیر وجود دارد یا خیر؟ در جواب این سوال می توان گفت اغلب پرواز ها به ازمیر به صورت غیر مستقیم است و معمولاً در یکی از فرودگاه های کشور ترکیه به خصوص فرودگاه آتا تورک توقفی خواهند داشت. البته این موضوع به نوع ایرلاینی که افراد انتخاب می کنند، مرتبط است. پس در هنگام رزرو بلیط ازمیر به این نکته توجه کنید و از آژانس های مسافرتی این مسئله را جویا شوید.

بلیط ازمیر در چه موقع از سال بیشتر درخواست می شود

بلیط ازمیر در تمام فصول سال مورد درخواست مسافران می باشد. اما با توجه به یک سری از مسائل در روزهای خاصی از سال میزان درخواست ها بالاتر رفته و مسافران بیشتری به این شهر زیبا سفر می کنند. در کل می توان گفت درخواست بلیط ازمیر در ایام نوروز به اوج خود می رسد.

گفتنی است سفر به این شهر زیبا و دوست داشتنی در تابستان نیز بسیار رواج دارد. معمولاً در این مواقع از سال با توجه به بالا رفتن درخواست ها، آژانس های مسافرتی اقدام به راه اندازی تور چند روزه ازمیر می نمایند. افراد می توانند با ثبت نام در این تورها علاوه بر دریافت بلیط ازمیر خدماتی چون هتل و امکانات رفاهی را دریافت نمایند. لازم به ذکر است که از لحاظ اقتصادی استفاده از تورهای ازمیر مقرون به صرفه تر است.

بلیط رفت و برگشت ازمیر

بلیط های رفت و برگشت برای هر پرواز موجود می باشند. در تهیه بلیط ازمیر نیز این قاعده وجود دارد. شما با مراجعه به آژانس هواپیمایی سفری دیگر در هنگام تهیه بلیط ازمیر می توانید، آن را به صورت رفت و برگشت درخواست نمایید. از مزایای بلیط رفت و برگشت ازمیر می توان به اقتصادی تر بودن آن اشاره کرد. از دیگر مزایای بلیط های رفت و برگشت این است که شما برای تهیه بلیط، فقط یک بار به آژانس های هواپیمایی مراجعه می کنید. به همین دلیل بلیط ازمیر به صورت رفت و برگشت بیشتر مورد توجه گردشگران می باشد.

بلیط لحظه آخری ازمیر

بلیط های لحظه آخری را می توان شانس و اقبال مسافر توصیف کرد. چارتر کننده های پرواز همیشه از قبل هزینه ایرلاین ها را پرداخت می نمایند و بعد به فروش صندلی های خود می پردازند. در بعضی از موارد تا لحظه های آخر بعضی از بلیط های هواپیما فروش نرفته اند و چند صندلی از آن ها خالی مانده است. در این صورت چارتر کننده ها اقدام به فروش بلیط با مبلغی بسیار پایین تر می نمایند؛ در نتیجه افرادی که قصد سفر دارند می توانند با صرف هزینه کمتر اقدام به تهیه بلیط نمایند. بلیط ازمیر نیز در بعضی از مواقع به صورت لحظه آخری به فروش می رود. لازم به ذکر است این بلیط های لحظه آخری معمولاً در ایام خلوت سال موجود می باشند. شرکت های هواپیمایی معمولاً از طریق سایت و یا پیامک بلیط های لحظه آخری خود را به اطلاع مردم می رساند.

بلیط ازمیر شامل کدام ایرلاین ها می باشد

نوع و کیفیت پروازها موضوعی است که، در زمان رزرو بلیط ازمیر مورد توجه می باشد. ایرلاین های مختلفی به کشور ترکیه و شهر زیبای ازمیر سفر می کنند. از این ایرلاین ها می توان به  ترکیش،  قیشم ایر، اطلس جت، آسمان ایر، زاگروس ایر و ... اشاره کرد. تمام ایرلاین ها از نظر حس رقابتی که بینشان وجود دارد، خدمات خوبی را به مسافر ارائه می دهند و این موضوع باعث می شود که افراد سفر خوبی داشته باشند.

سوالات متداول در مورد بلیط ازمیر و سفر به این شهر زیبا

رزرو بلیط ازمیر از چه راهی آسان تر است؟

امروزه با رشد علم و تکنولوژی بسیاری از خریدها به صورت اینترنتی صورت می گیرد. یک بار به این موضوع اشاره کردیم که رزرو بلیط ازمیر به صورت اینترنتی راحت تر می باشد. شما می توانید با مراجعه به قسمت رزرو بلیط سایت سفری دیگر نسبت به تهیه بلیط ازمیر اقدام نمایید.

چه مقدار زمان برای سفر با هواپیما به ازمیر طی می شود؟

چنانچه مبدا شما شهر تهران باشد، برای سفر به شهر ازمیر به طور میانگین 3 ساعت زمان نیاز است. البته در این زمان بندی جهت وزش باد، شرایط جوی و تاخیراتی که معمولاً در سفر با هواپیما صورت می گیرد را باید لحاظ کرد.  

هزینه بلیط ازمیر

یکی از دیگر موضوعاتی که مورد توجه بسیاری از افراد در زمان خرید بلیط ازمیر می باشد، هزینه آن است. هزینه تهیه بلیط ازمیر با توجه به یک سری از پارامترها می تواند متفاوت باشد. به طور مثال نوع ایرلاینی که ارائه می شود، در هزینه بلیط بسیار تاثیر گذار است. در کل می توان گفت هزینه بلیط ازمیر آنقدرها بالا نمی باشد. چنانچه بلیط به صورت رفت و برگشت تهیه شود در مجموع یک تخفیف جزئی به مسافر داده خواهد شد. همچنین بلیط هایی که در تابستان و عید ارائه می شوند، کمی ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشند.

نکاتی کلی در مورد چگونگی سفر به شهر ازمیر 

چنانچه قصد سفر به ازمیر را داشته باشید، معمولاً باید از طریق فرودگاه امام خمینی (رحمت الله علیه) به این شهر سفر کنید. فرودگاه شهر ازمیر(adb) که مخفف عدنان مندرس می باشد مقصد پرواز است. مسیر برگشت نیز از همین فرودگاه ها می باشد.

برای تهیه بلیط سفر به شهر زیبای ازمیر سعی کنید، از بهترین نوع پرواز استفاده نمایید، زیرا این امر سبب می شود، تجربه خوبی از پرواز به این شهر داشته باشید.

بحث پایانی و مروری بر بلیط ازمیر

با مطالعه متن می توان به این نتیجه رسید که تهیه بلیط ازمیر به راحتی صورت می گیرد و می توانید برای رزرو بلیط از آژانس های هواپیمایی و سایت ما بهره ببرید. ازمیر با توجه به جاذبه های گردشگری فراوانی که دارد همیشه خواستگاه ایرانیان زیادی بوده است. پرواز ها از مقصد تهران به ازمیر همیشه در جریان می باشند و در هفته حداقل 15 الی 18 پرواز به این شهر صورت می گیرد. در هنگام رزرو بلیط سعی کنید به نوع پرواز و خدماتی که به شما ارائه می شود توجه نمایید، زیرا بعد از رزرو بلیط پس دادن آن کاری دشوار می باشد.

ما دراین متن سعی کردیم تمام اطلاعاتی که مورد نیاز تهیه و رزرو بلیط ازمیر می باشد را، به شما عزیزان ارائه دهیم. امیدواریم تواسنته باشیم شما را در مورد سفر به ازمیر و تهیه بلیط آن راهنمایی کرده باشیم. از اینکه ما را تا پایان متن همراهی نمودید بسیار سپاس گذاریم.

بلیط ارزان ترکیه

شاید زمانی که به فکر سفر هستید و می خواهید به کشوری مثل ترکیه سفر کنید در این فکر باشید که چگونه می توانم بلیط ارزان ترکیه را تهیه کنم؟ بلیط ترکیه برای شهرهای مختلف را چگونه می شود در کم ترین قیمت تهیه کرد؟ و شاید برای یافتن این پرسش ها به آژانس های هواپیمایی سفری دیگر مراجعه کنید و پرس و جو را انجام دهید، اما با توجه به پیشرفت علم، و وجود تکنولوژی هایی مثل اینترنت نیازی به مراجعه حضوری نیست و شما به راحتی می توانید در مورد بلیط ارزان ترکیه، پروازهای مختلف به ترکیه، ایرلاین های ارائه دهنده خدمات سفر به ترکیه و سایر موارد اطلاعات کسب کنید، به همین دلیل در این مقاله به بررسی خرید بلیط ارزان ترکیه و سایر اطلاعات در مورد بلیط هواپیما برای سفر به ترکیه خواهیم پرداخت.

سفر به ترکیه

کشور همسایه ایران امروزه شاهد سفرهای زیادی از همه نقاط جهان است، سرمایه گذاری ترکیه در زمینه گردشگری موجب شده است که هرساله بر تعداد مسافران شهرهای مختلف این کشور افزوده شود، در سال های اخیر نیز سفر ایرانیان به شهرهای ترکیه رشد چشمگیری را داشته است، این سفرها با اهداف مختلف بوده است که می توانیم به سفرهای گردشگری، تجاری و کاری و تحصیلی اشاره کنیم، شهر استانبول به عنوان یکی از شهرهای تاریخی و قدیمی ترکیه یکی از مهم ترین شهرهای دنیا در زمینه جذب گردشگر به شمار می آید، شهری مثل آنتالیا نیز به عنوان مرکز گردشگری ترکیه محسوب می شود و از دیگر شهرهای ترکیه که سفرهای زیادی به آن ها انجام می گیرد می توانیم به شهرهای آنکارا، ازمیر و قونیه نیز اشاره کنیم، اگر شما هم می خواهید به ترکیه سفر کنید و به دنبال تهیه بلیط ارزان ترکیه هستید ما را همراهی کنید.

بلیط هواپیما تهران ترکیه

به طور معمول از ایران سفرهای زیادی به شهرهای مختلف کشور ترکیه وجود دارد و به همین دلیل همیشه پروازهای منظمی از تهران به سمت ترکیه را شاهد هستیم، روزانه مسافران زیادی به دنبال تهیه بلیط هواپیما تهران و ترکیه هستند، در هنگام تهیه بلیط ترکیه دقت داشته باشید که برخی از پروازهایی که به سمت شهرهای ترکیه از جمله شهرهای استانبول، آنکارا، ازمیر، قونیه و اسپارتا هستند پروازهای مستقیم اند، یعنی مبدا تهران و مقصد یکی از شهرهای درج شده در بلیط است و در این بین برخی از پروازها نیز از تهران به سمت ترکیه اند که غیر مستقیم هستند، یعنی بعد از توقف در یک الی دو نقطه به سمت مقصد، حرکت می کنند که پرواز به آنتالیا از این مورد است، زمانی که به دنبال تهیه بلیط ارزان ترکیه هستید حتما به مقصدهای پرواز توجه داشته باشید.


جستجوی بلیط هواپیما ترکیه

در کادری که برای جست و جوی بلیط قرار داده شده است جهت آگاهی از بلیط های پرواز ترکیه ابتدا نوع بلیط را که رفت و برگشت است یا فقط رفت را انتخاب و سپس مبدا را انتخاب کنید، مقصد هم که می تواند یکی از شهرهای ترکیه باشد که پرواز برای آن ها وجود دارد، تعداد مسافران، تاریخ سفر و سایر موارد را نیز بر اساس نیاز خود انتخاب کنید و سپس کلید جست و جو را بزنید، لیست تمامی پروازها در روز مورد نظر برای شما نشان داده می شود.

 رزرو بلیط ارزان ترکیه

هنگامی که نتایج جست و جو را مشاهده می کنید می توانید اطلاعات کاملی از پرواز مورد نظر را نیز ببینید، تاریخ پرواز، نوع ایرلاین، شماره پروازه، ساعت دقیق حرکت، مدت پرواز از جمله اطلاعاتی هستند که نشان داده می شوند، همچنین قیمت بلیط هواپیما نیز برای شما نمایش داده می شود، برای مثال شما ممکن است برای سفر به ترکیه از مبدا تهران، شهر استانبول را به عنوان مقصد انتخاب کرده باشد در کادر جست و جو بعد از این که روز مورد نظر را تعیین کردید لیستی از پروازها در آن روز به سمت استانبول نشان داده می شود و می توانید با توجه به اطلاعات و قیمت های درج شده بلیط ارزان ترکیه (بلیط ارزان استانبول) را انتخاب کنید، به دلیل این که همه پروازها و ایرلاین ها قیمت یکسانی برای پروازها ندارند انتخاب بلیط ارزان ترکیه در بین پروازها امکان پذیر است، شما همچنین می توانید بلیط ارزان ترکیه را برای سایر شهرهای این کشور نیز انتخاب کنید که از جمله آن ها می توانیم به بلیط ارزان آنکارا و بلیط ارزان قونیه اشاره داشته باشیم.

از دیگر مواردی که به هنگام تهیه بلیط می توانید انتخاب کنید فرودگاه است، برای مثال می توانید انتخاب کنید که در کدام فرودگاه شهر استانبول توقف داشته باشید.

بلیط لحظه آخر ترکیه

ممکن است در بلیط لحظه آخری ترکیه با یک ایرلاین با کیفیت بد و یا ساعت پرواز نامناسب مواجه شوید به همین دلیل اگر قصد تهیه بلیط لحظه آخری هم داشته باشید شرایط و جزئیات پرواز را به دقت بررسی کنید تا دچار مشکل نشوید، برای تهیه بلیط ارزان ترکیه با مشاورین ما در ارتباط باشید.

بلیط ارزان ترکیه و مقصدهای پرواز به این کشور

شما برای سفر به این کشور می توانید در هنگام انتخاب بلیط ارزان ترکیه، شهرهای مورد نظر خود را نیز به عنوان مقصد انتخاب کنید، با توجه به مقصدها نیز بلیط ارزان ترکیه قابل تهیه است، از جمله مقصدهای سفر به ترکیه می توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم:

  • مقصد استانبول: اگر شما می خواهید به صورت مستقیم به استانبول سفر کنید می توانید از بلیط و خدمات شرکت های هواپیمایی مثل ایران ایر، ماهان، تابان، آتا، معراج، زاگرس، آسمان، قشم ایر، پگاسوس، کاسپین، ترکیش و ... استفاده کنید، با این پروازها بلیط ارزان ترکیه نیز در دسترس است.
  • مقصد آنتالیا: جهت سفر هوایی به آنتالیا نیز می توانید بلیط شرکت های هواپیمایی اطلس جت، ترکیش و پگاسوس را تهیه کنید، البته این پرواز مستقیم نیست و با یک توقف انجام می گیرد که بلیط ارزان ترکیه نیز در دسترس خواهد بود.
  • مقصد آنکارا: اگر می خواهید مستقیم به آنکارا سفر کنید از بلیط شرکت های هواپیمایی ایران ایر و ماهان استفاده کنید، بر این اساس بلیط ارزان ترکیه نیز در دسترس خواهد بود.
  • مقصد ازمیر: بلیط ارزان ترکیه از طریق سفر به شهر ازمیر نیز قابل تهیه است که به وسیله پروازهای مستقیم، شرکت های هواپیمایی قشم ایر، معراج، ماهان و کاسپین قابل دسترس است.
  • مقصد اسپارتا: شرکت های هواپیمایی ماهان، کاسپین، زاگرس و قشم ایر امکان پرواز مستقیم به اسپارتا ترکیه را دارند و می توانید از خدمات بلیط ارزان ترکیه استفاده کنید.
  • اگر قصد پرواز مستقیم به شهر قونیه را دارید می توانید بلیط های شرکت ماهان را تهیه کنید، بلیط ارزان ترکیه از طریق بلیط شهر قونیه نیز می تواند قابل دسترسی باشد.

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های معتبر

اگر شما در سفر به ترکیه می خواهید از خدمات ایرلاین خاصی استفاده کنید می توانید ایرلاین های مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید؛ انتخاب ایرلاین می توانید به شما در تهیه بلیط ارزان ترکیه کمک کند، از جمله ایرلاین هایی که به شهرهای مختلف ترکیه پرواز مستقیم و البته منظمی دارند می توانیم به ایرلاین ایران ایر، ایرلاین ماهان، ایرلاین آسمان، ایرلاین قشم ایر، ایرلاین آتا، ایرلاین معراج، ایرلاین تابان، ایرلاین کاسپین، ایرلاین پگاسوس، ایرلین ترکیش و ایرلاین اطلس جت اشاره داشته باشیم که شما بر اساس نیاز خود و هزینه ای که می خواهید صرف کنیدد، می توانید ایرلاین را انتخاب و بلیط ارزان ترکیه را تهیه کنید.

دو نکته در مورد بلیط هواپیما به شهرهای ترکیه

در تهیه بلیط هواپیمایی شهرهای ترکیه توجه به دو نکته ضروری است، اول این که سعی کنید بلیط خود را حداقل دو ماه قبل از سفر تهیه کنید، دوم این که بلیط را بعد از این که ویزا را دریافت کرده اید تهیه کنید، در برخی مواقع جریمه های برگشت زدن و کنسل کردن بلیط های خریداری شده می تواند بسیار سنگین باشد.

چرا تهیه بلیط هواپیما زودتر از موعد ضروری است؟

همان طور که در بالا ذکر شد حداقل باید دوماه قبل از سفر بلیط هواپیمای ترکیه تهیه شود، چرا که خرید بلیط در لحظات آخر نزدیک به روز مسافرت می تواند ریسک بالایی داشته باشد، هنگامی که شما از چند ماه قبل، بلیط سفر به شهرهای ترکیه را تهیه می کنید انتخاب تان گسترده تر است و از نظر نوع هواپیما، کلاس، محل فرود، ساعت حرکت انتخاب های زیادی است و حتی می توانید بلیط ارزان ترکیه را زودتر تهیه کنید، زمانی که خرید بلیط را موکول می کنید به لحظه های آخر ممکن است موفق به تهیه بلیط ارزان ترکیه نشوید.

تصویر 9

خدمات همراه با خرید بلیط ترکیه 

علاوه بر این که شما می توانید از سایت ما بلیط ترکیه را جست و جو و تهیه کنید و حتی بلیط ارزان ترکیه را به دست بیاورید، می توانید از خدماتی که به همراه بلیط ارزان ترکیه ارائه می شود نیز استفاده کنید، از جمله این خدمات می توانیم به تشریفات مخصوص فرودگاهی، گرفتن ویزا، بیمه مسافراتی و ترانسفر فرودگاهی اشاره کنیم.

جهت خرید بلیط ارزان ترکیه و اطلاع از آفرهای تور ترکیه با ما در تماس باشید.      88851080-021

بلیط ترکیه

ترکیه یکی از کشورهای همسایه ایران است که سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود میکشاند. مجموعه ما امکان خرید آنلاین بلیط ترکیه را برای شما عزیزان فراهم کرده است، کسانی که قصد دارند در ایام تعطیلات به این کشور زیبا سفر کنند باید مراحل رزرو بلیط را از چندین هقته قبل طی کنند. در ادامه متن شما را با این کشور و نحوه تهیه بلیط برای سفر به آنجا آشنا خواهیم کرد.

سفر به ترکیه

مرکز کشور ترکیه، شهر استانبول است، این شهر علاوه بر معماری سنتی دوره عثمانی جلوه زیبایی از طراحی به روز و مدرنیته را نیز به نمایش گذاشته است. این شهر رتبه بالایی را در میزان جذب گردشگر از سراسر دنیا به خود اختصاص داده است، به همین دلیل هر ساله ایرانیان بسیاری خرید بلیط ترکیه و سفر به این کشور را در برنامه تفریحی خود قرار میدهند. البته ناگفته نماند افرادی که علاقه بسیاری به خرید دارند نیز میتوانند با سفر به ترکیه اوقات خوشی را سپری نمایند و در کنار آن به خرید بپردازند.

رزرو بلیط ترکیه

خدمات رزرو بلیط ترکیه نیز به شما ارائه میگردد، شما میتوانید همه مراحل رزرو را بصورت آنلاین طی نمایید و در صورت داشتن هر گونه سوال با مشاورین ما در ارتباط باشید.

زمان مناسب برای تهیه بلیط ترکیه و سفر به این کشور زیبا

به طور کلی گفته شده که بهترین فصل برای سفر به این کشور زیبا، بهار و پاییز است اما ناگفته نماند که اگر در فصل بهار به ترکیه سفر کنید لذتی دوچندان را تجربه خواهید کرد. البته این را هم در نظر داشته باشید که بهترین زمان سفر توسط خود شما و با تحقیق و بررسی تعیین میشود چراکه افراد اهداف متفاوتی از سفر به این کشور دارند و بسته به هدف میتوانند بهترین زمان را انتخاب نمایند. پس از انتخاب تاریخ میتوانید مقدمات لازم جهت تهیه بلیط ترکیه را به انجام برسانید. بلیط ترکیه در فصل پاییز نسب به فصل بهار ارزان تر است بنابراین اگر بودجه شما زیاد نیست میتوانید فصل بهار را برای تفریح در سواحل این کشور برگزینید.


فصل تابستان و بلیط ترکیه

هرگز در فصل تابستان بلیط ترکیه را خریداری نکنید چراکه در این فصل کشور ترکیه و سواحلش پر است از جمعیت، و هوا نیز بسیار گرم است و هیچ بارانی نمیبارد. علاوه بر موارد ذکر شده خوب است بدانید که اگر بلیط ترکیه را برای انجام یک خرید هیجان انگیز در این کشور تهیه میکنید فصل تابستان زمان مناسبی نیست و دلیل آن نیز افزایش شدید قیمت هاست.

فصل زمستان و بلیط ترکیه

پیست های اسکی زمستان های ترکیه بسیار دیدنی ست، اگر علاقه زیادی به هوای برفی دارید میتوانید در این فصل بلیط ترکیه را تهیه و به این کشور سفر کنید. در این فصل هیچ خبری از شلوغی و قیمت های بالا نیست و به راحتی میتوانید یک گردش با صرفه داشته باشید.

بلیط هواپیما ترکیه

سامانه آنلاین مجموعه ما امکان تهیه بلیط ترکیه بصورت اینترنتی را برای شما فراهم کرده است، این بخش شامل جزییات سفر از جمله، تاریخ و ساعت پرواز، نوع پرواز، کلاس پرواز و همچنین قیمت و تعداد مسافران آن میباشد. با وارد کردن شرایط مد نظر خود میتوانید بلیط مناسبی را رزرو نمایید.

قیمت بلیط ترکیه

قیمت بلیط ترکیه رابطه مستقیمی با نوع پرواز و خدمات ارائه شده توسط ایرلابن دارد. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که نمیخواهید ارزان ترین بلیط را تهیه نمایید حتما کلاس پرواز خود را طوری انتخاب کنید که در طول سفر احساس راحتی داشته باشید. در این میان برند ایرلاین نیز بسیار مورد توجه است، اینکه میخواهید با چه ایرلاینی سفر نمایید در میزان قیمت پرداختی موثر خواهد بود. ناگفته نماند که در بخش سامانه آنلاین میتوانید نام ایرلاین مد نظر را وارد نمایید و به همه بلیط های ارائه شده توسط آن دسترسی داشته باشید، تعیین مقصد و مبدا را نیز فراموش نکنید.

ایرلاین ها و تهیه بلیط ترکیه

بلیط ترکیه را میتوان از ایرلاین های متفاوتی خریداری نمود. در این میان ایرلاین های آتا، قشم ایرريال زاگرس، آسمان، تابان ایر، پگاسوس ایرلاین و چند شرکت هواپیمایی دیگر را میتوان نام برد. اسامی ذکر شده شرکت هایی هستند که بلیط ترکیه را ارائه میدهند و میتوانید در سامانه آنلاین نام آنها را وارد نمایید.

تهیه بلیط ترکیه با قیمتی ارزان

برای تهیه بلیط ترکیه ارزان نمیتوان گفت که لزوما هر بلیطی که با قیمت پایین ارائه میگردد متناسب با شرایط شماست، برای داشتن یک انتخاب خوب و همچنین با صرفه سعی کنید بلیط های مختلف را با یکدیگر مقایسه نمایید، در حین انتخاب باید به راحت بودن خود در حین پرواز نیز توجه داشته باشید. همانطور که گفته شد کلاس پرواز و همچنین ایرلاین در میزان قیمت تعیین شده موثر است. به طور کل بلیط ترکیه به دو روش سیستمی و چارتری ارائه میگردد و بلیط های سیستمی قیمت های ثابتی دارند و در هیچ شرایطی قابل تغییر نیستند. در ادامه متن نیز مختصری راجع به بلیط های چارتری صحبت خواهیم کرد.


تهیه بلیط ترکیه بصورت چارتری

مراحل رزرو و خریداری بلیط چارتری نیز همانند دیگر بلیط هاست با این تفاوت که دائما باید قیمت ها را چک کنید و به محض مشاهده جای خالی اقدام به خرید یا رزرو نمایید، پرداخت هزینه نیز بصورت آنلاین صورت خواهد پذیرفت. کسانی که بلیط ترکیه را بصورت چارتری خریداری میکنند باید همه وسایل مورد نیاز سفر خود را از مدتی قبل آماده کرده باشند چراکه فرصت برنامه ریزی و بستن چمدان به فرد داده نخواهد شد. این تنها عیب بلیط چارتری است که البته همیشه نمیتوان بعنوان عیب از آن یاد کرد.

فرودگاه های ترکیه

فرودگاه صابیحا گوکچن و آتاتورک، دو فرودگاه معروف کشور ترکیه هستند که بسته به هدف خود میتوانید فرودگاه مقصد را نیز انتخاب کنید. در خیلی از موارد کاری فیلتر فرودگاه کار شما را آسان تر خواهد کرد.

آگاهی از وضعیت آب و هوا قبل از تهیه بلیط ترکیه

هر زمان که قصد سفر به کشوری را دارید باید بدانید که آگاهی از شرایط آب و هوایی آنجا در الویت قرار دارد، آب و هوای کشور ترکیه متغیر است و نمیتوان یک نوع وضعیت آب و هوایی را برای آن تعریف کرد. اما توصیه میشود که همیشه یک چتر همراه خود داشته باشید، اگر هوا بارانی بود برای جلوگیری از خیس شدن از آن استفاده کنید و اگر با هوای آفتابی روبرو شدید با چتر میتوانید از شدت آفتابی که بر روی پوست تان میتابد بکاهید.

بلیط ترکیه و ایرلاین ترکیش

این ایرلاین یکی از شرکت های هواپیمایی ترکیه است که به شهرهایی چون  آدنا – آلانیا – آنتالیا – آنکارا – استانبول – دالامان – ازروم – ازمیر – قونیه – وان – ترابزون – بدروم – کایسری – دنیزلی ترکیه پرواز دارد و بلیط ترکیه و همه شهرهای ذکر شده را ارائه میدهد.

شرکت هواپیمایی اطلس جت

این ایرلاین از ایران پرواز دارد و به شهرهای مختلف ترکیه از جمله آدنا – آلانیا – آنتالیا – آنکارا – استانبول – دالامان – ازروم – ازمیر – قونیه – وان – ترابزون – بدروم – کایسری – دنیزلی میرود. بلیط های ارائه شده توسط این شرکت با کیفیت هستند و قیمت مناسبی نیز دارند.

ایران ایر

این ایرلاین تنها به مقصد استانبول و آنکارا پرواز دارد و به دیگر شهرهای کشور ترکیه نخواهد رفت. ناگفته نماند که برخی از ایرلاین ها فقط در رزوهای خاصی از هفته بلیط ترکیه را ارائه میدهند  و در دیگر روزها هیچ پروازی از آن ایرلاین به سمت ترکیه نخواهد رفت. درجه ایرلاین مد نظر شما در تعیین قیمت بلیط تاثیرگذار است و شما بسته به نوع خدمات شرکت میتوانید بلیط گران تری را انتخاب نمایید، در واقع شما با انتخاب این نوع بلیط ها، خدمات ارائه شده توسط شرکت را نیز درخواست و هزینه آن را پرداخت نموده اید.

پرواز فرست کلاس و آنچه باید بدانید

افرادی که این بخش از بلیط ها را خریداری میکنند اغلب افراد سرمایه دار و یا چهره های مشهور سیاسی و هنری هستند. در این بخش خدمات در سطح بسیار بالایی ارائه میگردد، از جمله غذاهای بین المللی متنوع، سرویس های خواب مجلل و وسایل لازم برای سرگرمی در طول سفر. افرادی که بلیط فرست کلاس تهیه میکنند در یک مسیر جداگانه به سالن انتظار فرودگاه انتقال داده میشوند و همه خدمات لازم از جمله ترانسفر فرودگاهی برای آنها لحاظ میگردد.

پرواز کلاس تجاری

این نوع پرواز کیفیت پایین تری نسبت به فرست کلاس دارد و هزینه آن نیز به صرفه تر است. البته ناگفته نماند که سطح متوسطی از خدمات را ارائه میدهد و قیمت آن بالاتر از پروازهای اقتصادی ست. امکان تبدیل شدن صندلی ها به تخت در کلاس پرواز تجاری نیز وجود دارد و در طول سفر میتوانید به خوبی استراحت نمایید. غذاهای ارائه شده مناسب هستند و سیستم های صوتی و تصویری نیز در همه آنها تعبیه شده است و برای مسافران قابل استفاده خواهد بود.

اگر هزینه سفر برایتان مهم نیست حتما نوع فرست کلاس را برای داشتن سفری آرام و دلپذیر انتخاب نمایید، اگر هم قصد صرفه جویی در هزینه های سفر را دارید میتوانید کلاس تجاری را برگزینید، این کلاس پرواز نیز خدمات قابل قبولی ارائه میدهد و در طول سفر اذیت نخواهید شد.

جهت رزرو بلیط ترکیه و اطلاع از آفرهای تور ترکیه با ما در تماس باشید.                    88851080-021

خرید و اجاره ملک در کمر

کمر یکی از شهر های ترکیه است که با آنتالیا 40 کیلومتر فاصله دارد. سواحل زیبایی که در این منطقه وجود دارد آن را به یک تفریحگاه ساحلی تبدیل کرده است. خرید و اجاره ملک در کمر می تواند بسیار فوق العاده باشد، چون دارای معماری مدرن و چشم اندازهای زیبایی هستند. کمر در اقتصاد ترکیه نقش بزرگی ایفا می کند. با خرید و اجاره ملک در کمر نمونه واقعی از شهرنشینی را خواهید دید. این شهر بین المللی مکان خوبی برای خرید و اجاره خانه و استفاده از امتیازات آن می باشد. کمر بین کوه های توروس و آب های مدیترانه واقع و به یک مرکز توریستی تبدیل شده است. کمر را به عنوان منطقه تفریحی ساحلی می شناسند و سواحل پرچم آبی آن معروف است. کمر توانسته است در بخش املاک و مستغلات به پیشرفت قابل توجهی برسد. اعتبارات بالایی به این بخش از شهر روانه می شود و توانسته است در زمینه املاک رشد قابل ملاحظه ای داشته باشد. املاکی که در این شهر ساخته می شوند از معماری مدرن بهره گرفته اند و طراحی فضای داخلی آن ها به صورت لوکس و جدید است. برای خرید و اجاره ملک در کمر ویلاهای ارزان قیمتی در دسترس شما خواهد بود. آب و هوای معتدل این منطقه دلیل دیگری است که علاقه مندان به خرید خانه را به سمت خود می کشاند. زمستان با روزهای کوتاه و بارانی و تابستان با روزهای خشک و طولانی مردم را برای زندگی راحت به سمت خود می کشاند. بودجه ای که برای خرید خانه های کمر لازم است معمولا از 25 هزار یورو شروع می شود و امکانات رفاهی و استخر در همه آپارتمان های آن وجود دارد.

امکانات خانه های کمر

•           خانه های مستقل دارای استخر: پارکینگ، باغ، حمام در اتاق خواب، آشپزخانه طرح باز، ساحل در یک تا پنج کیلومتری

•           آپارتمان های لوکس: استخر، پارکینگ، تلویزیون ماهواره ای، سرایدار، مبلمان، آشپزخانه طرح باز، بالکن، ساحل در یک تا پنج کیلومتری

•           ویلای مبله و مدرن: استخر، پارکینگ، حمام در اتاق خواب، آشپزخانه طرح باز، تهویه مطبوع، تلویزیون ماهواره ای، سالن ورزشی، باغ، تجهیزات آشپزخانه، ساحل یک تا پنح کیلومتری، واقع در مرکز شهر

•           ویلای جدید نیمه مستقل: استخر، حمام در اتاق خواب، تهویه مطبوع، پارکینگ سرپوشیده، باغ، کرکره، تلویزیون ماهواره ای، آشپزخانه طرح باز همراه با تجهیزات، ساحل یک تا پنج کیلومتری، واقع در مرکز شهر، فاصله با فرودگاه 50 کیلومتر

•           ویلای نیمه مستقل: استخر، سونا، دستگاه تهویه مطبوع، مبلمان، آشپرخانه طرح باز همراه با تجهیزات، تلویزیون ماهواره ای، دوربین امنیتی، اتاق رختکن، پارکینگ، حمام در اتاق خواب، بالکن، ساحل در 500 متری، فاصله تا فرودگاه 50 کیلومتر

•           ویلای ساحلی: دوربین امنیتی، رختکن، آشپزخانه با تجهیزات، حمام در اتاق خواب، کرکره، تلویزیون ماهواره ای، دستگاه تهویه مناسب، پارکینگ، مبلمان، ساحل در 500 متری، فرودگاه در 50 کیلومتری

 خرید و اجاره ملک در کمر در مناطق ساحلی

کمر غنی از زیبایی های طبیعی است. شما با خرید و اجاره ملک در کمر در نواحی ساحلی می توانید هر لحظه که اراده کنید به ساحل بروید و این گونه نیست که برای دیدن ساحل تنها یک روز وقت داشته باشید. بسیاری از سرمایه گذاران بخش املاک، فروش آپارتمان های کنار دریا را فرصتی استثنایی برای خود می بینند. با خرید خانه در شهرهای ترکیه مثل کمر می توانید برای اقامت دائم خود و خانواده تان اقدام کنید که ممکن است چیزی حدود یک ماه و نیم زمان نیاز باشد.

دسترسی به امکانات با خرید و اجاره ملک در کمر

با خرید و اجاره ملک در کمر می توانید به همه امکاناتی که در یک کلان شهر وجود دارد دسترسی داشته باشید. دسترسی به سوپرمارکت ها، مجتمع ها، بیمارستان، کافی نت، مدرسه، ساحل، پارک ها و حمل و نقل مناسب باعث شده است همه نیازهای زندگی در یک شهر برطرف گردد، زندگی در کمر بسیار آسان خواهد بود.

خرید و اجاره ملک در کمر برای سرمایه گذاری

اگر بتوانید به درستی فرصت های موجود در کمر را ببینید، می توانید سرمایه گذاری مناسبی در این شهر داشته باشید. همچنین با خریداری املاک توسعه نیافته در کمر میتوانید برای توسعه آن ها سرمایه گذاری کنید. در کنار موارد ذکر شده می توانید ملکی که خریده اید را به هتل یا مهمان خانه تبدیل کنید. گردشگران زیادی به این منطقه می آیند و به این ترتیب سرمایه گذاری شما بی نتیجه نخواهد بود. با همه اینها خرید و اجاره ملک در کمر برای اقامت نیز بسیار گزینه خوبی است.

خرید و اجاره ملک در کمر به صورت ارزان

در کمر می توان آپارتمان ها و ویلاهای ارزان را برای خرید و اجاره پیدا کرد. زمانی که رونق بازار کم است بهترین فرصت است تا برای خرید و اجاره ملک در کمر اقدام کنید. بازار خرید و فروش خانه در کمر به گونه ای است که هر زمانی که قصد فروش داشته باشید می توانید ملک خریداری شده خود را به فروش برسانید. این مسئله باعث می شود با خیال راحت تری اقدام به خرید آن کنید چون می توانید همانند شهرهای بزرگ خانه خود را به راحتی به فروش برسانید. از آنجا که کمر شهری در حال رشد است می توانید خانه های ارزانی در مناطق دیگر خریداری کنید، چون خانه های این مناطق نیز زیبا هستند. مطمئن باشید که با خرید و اجاره ملک در کمر کمبودی برای زندگی احساس نخواهید کرد.

جهت اطلاع از آفرهای تور ترکیه با ما در تماس باشید.                 88851080-021

 

بلیط استانبول

یکی از کم هزینه ترین سفرهای خارجی سفر به استانبول می باشد که از ایران هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی صورت می گیرد، جهت تهیه بلیط استانبول می توانید با آژانس های مسافرتی تماس گرفته و بلیط مورد نظر خود را رزرو نمایید.

سفر به استانبول

اگر قصد سفر به کشور ترکیه را دارید، شهر استانبول می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد، این شهر زیبا که بین دو قاره آسیا و اروپا واقع شده است سالانه تعداد زیادی توریست را در دل خود جای می دهد. برای مسافرت به استانبول شما می توانید با توجه به بودجه و سلیقه خود یکی از تورهای زمینی و یا هوایی را انتخاب نمایید، و یا اگر قصد دارید که بدون تور به این شهر زیبا سفر کنید به راحتی می توانید بلیط استانبول را از آژانس های مسافرتی تهیه نمایید، یکی از مزیت های سفر به کشور ترکیه و استانبول این است که برای این سفر شما نیاز به اخذ ویزا نخواهید داشت و به راحتی می توانید با تهیه بلیط استانبول سفر خود را آغاز نمایید.

انواع بلیط استانبول برای سفر به این شهر

همان طور که گفتیم شما می توانید با توجه به بودجه و علاقه شخصی خود، برای سفر به شهر استانبول یکی از راه های زمین یا هوایی را انتخاب نمایید.

برای مسافرت هوایی به راحتی می توانید بلیط استانبول را تهیه کرده و یا از تورهای هوایی به مقصد شهر استانبول استفاده نمایید، اما برای سفر زمینی شما باید ابتدا به یکی از شهرهای مرزی ایران و ترکیه رفته و از آنجا بلیط اتوبوس برای استانبول را تهیه نمایید. معمولاً اکثر مسافرانی که می خواهند به صورت زمینی به استانبول سفر نمایند، به شهر تبریز رفته و از آنجا بلیط استانبول را تهیه می کنند.

همچنین شما می توانید با خودرو خود نیز به استانبول سفر نمایید، تنها کافی ست که یک سری مراحل قانونی را طی کرده تا خودروی شما مجوز لازم جهت ورود به کشور ترکیه را اخذ نماید. در گذشته برای ورود به ترکیه می توانستید با قطار نیز سفر کنید زیرا قطار ایران آنکارا فعال بود و مسافر جابجا می نمود اما مدت هاست که دیگر در این مسیر قطاری رفت و آمد نمی کند.

بلیط استانبول

در چه فصلی به استانبول سفر نمایید؟

اینکه در چه فصلی بلیط استانبول را تهیه نمایید یک انتخاب کاملا سلیقه ای می باشد، اما بهتر است بدانید که در هر فصلی چه شرایطی در استانبول وجود دارد، و با توجه به هدفی که از سفر خود دارید یک فصل مناسب را برای تهیه بلیط استانبول انتخاب نمایید، بهرحال این شهر زیبا در هر فصلی جذابیت های خاص خود را برای توریست ها دارد و شما در هر فصلی که به استانبول سفر کنید حتماً از اقامت خود لذت خواهید برد.

بهار و پاییز بهترین فصل تهیه بلیط استانبول

اگر واقعاً می خواهید از سفر خود لذت ببرید ما به شما پیشنهاد می کنیم که بلیط استانبول را در فصل های بهار و پاییز تهیه نمایید، در فصل بهار به دلیل بلند بودن روزها به راحتی می توانید در استانبول به گردش و تفریح بپردازید و در سواحل زیبای این شهر لذت آفتاب گرفتن را تجربه نمایید، آب و هوای استانبول در فصل بهار واقعاً بی نظیر می باشد اما در کنار این جذابیت ها باید این را هم بدانید که هزینه بلیط استانبول و هزینه رزرو هتل ها در این فصل کمی گران قیمت است، اما اگر در فصل پاییز تصمیم به تهیه بلیط استانبول و سفر به آنجا را داشته باشید باید بدانید که هزینه های سفر برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود، زیرا در این فصل قیمت اسکان در هتل ها به مقدار زیادی کاهش خواهد داشت و در کنار این هزینه مقرون به صرفه می توانید فستیوال های بی نظیر پاییزی را نیز تجربه نمایید.


سفر به استانبول در تابستان

به شما پیشنهاد می کنیم که از سفر کردن به استانبول در فصل تابستان واقعاً خودداری نمایید زیرا در این فصل، شهر استانبول بی نهایت شلوغ می گردد و توریست های زیادی در شهر رفت و آمد می کنند، همچنین استراحتگاه های ساحلی نیز در این فصل بسیار شلوغ و پر ازدحام می باشد و از طرفی دیگر نیز قیمت رزرو هتل و بلیط استانبول به شدت افزایش می یابد، اگر قصد خرید سوغات را نیز داشته باشید باید بدانید که قیمت تمامی اجناس فروشگاه ها نیز در این فصل به اوج خود می رسند.

سفر به استانبول در زمستان

اما اگر عاشق زمستان هستید و ورزش های زمستانی را نیز دوست دارید سفر به استانبول در فصل زمستان هم می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد، همچنین در این فصل قیمت اکثر اجناس به حداقل خود می رسد و اگر نزدیک به سال نو میلادی وارد ترکیه شوید، حتما از مسافرت خود بسیار لذت خواهید برد، زیرا تمامی مراکز خرید فروش ویژه خود را آغاز کرده اند و حال و هوای سال نو جذابیت سفر شما را چندین برابر خواهد کرد.

تهیه بلیط ارزان استانبول

تهیه بلیط هوایی استانبول در آژانس های مسافرتی به راحتی امکان پذیر می باشد و با توجه به ایرلاینی که برای سفر خود انتخاب می نمایید قیمت بلیط متفاوت خواهد بود، اگر می خواهید یک بلیط ارزان قیمت استانبول خریداری نمایید باید کلاس پروازی و ایرلاین خود را انتخاب نموده و در بین بلیط های هم رده به دنبال بلیط استانبول ارزان قیمت باشد، اینکه بخواهید بلیط های ایرلاین ها و کلاس های پروازی مختلف را از لحاظ قیمت با هم مقایسه کنید کاری کاملا اشتباه می باشد، برای انتخاب بلیط استانبول ارزان تنها به دنبال قیمت بلیط نباشید، بلکه خدمات ایرلاین و نوع هواپیما و همه این موارد را نیز در نظر بگیرید تا یک خرید ارزان قیمت و با کیفیت بالا داشته باشید.

خرید بلیط اینترنتی استانبول

اگر نمی خواهید از خدمات تور آژانس های مسافرتی، برای سفر به استانبول استفاده نمایید و یا اگر نمی خواهید برای تهیه بلیط استانبول به آژانس مسافرتی سفری دیگر مراجعه کنید بهترین گزینه برای تهیه بلیط استانبول خرید اینترنتی از سایت های معتبر می باشد، در این سایت ها به راحتی می توانید تاریخ سفر، تعداد صندلی و دیگر مشخصات را وارد نموده و نسبت به رزرو بلیط اقدام نمایید.

مزیت خرید اینترنتی این است که شما می توانید تمام پروازهای موجود در تاریخ مورد نظر خود را مشاهده کرده و با توجه به مبلغی که می خواهید هزینه کنید یک بلیط استانبول مناسب تهیه نمایید و پس از رزرو بلیط با پرینت اینترنتی خود به باجه های صدور بلیط در فرودگاه مراجعه کرده و نسبت به صدور کارت پرواز خود اقدام نمایید.

بلیط استانبول

بلیط چارتر استانبول

یکی دیگر از گزینه های مناسب برای تهیه بلیط استانبول، خرید بلیط چارتری می باشد، بلیط های چارتری معمولاً ارزان قیمت تر از بلیط های عادی می باشند. تنها مشکل بلیط های چارتری یا همان لحظه آخری مدت زمان کوتاهی است که شما در اختیار دارید تا برای سفر آماده شوید، این بلیط معمولاً برای افرادی مناسب است که برای سفر آماده هستند و به دنبال تهیه یک بلیط ارزان قیمت می باشند، بلیط استانبول نیز به صورت چارتری ارائه می گردد و به دلیل اینکه برای سفر به استانبول نیاز به ویزا ندارید به راحتی می توانید بلیط استانبول را به صورت چارتر خریداری نمایید.

بلیط استانبول

ایرلاین های بلیط استانبول

همان طور که می دانید تمامی ایرلاین ها مجوز پروازهای خارجی را ندارند و برای مقصد کشورهای مختلف ایرلاین های متفاوتی ارائه خدمات می نمایند، زمانی که می خواهید بلیط استانبول را تهیه نمایید بهتر است ابتدا بدانید که کدام ایرلاین ها به شما خدمات پروازی ارائه می دهند.

اگر می خواهید از تهران، بلیط استانبول تهیه کنید، ایرلاین های ایرانی که خدمات پروازی به سمت استانبول را انجام می دهند عبارتند از: هواپیمایی قشم ایر، ایران ایر، ماهان ایر، تابان ایر، آتا، زاگرس، آسمان و پگاسوس. در این میان بعضی ایرلاین های کشور ترکیه نظیر ترکیش نیز در تهران مسافرگیری دارند.

فرودگاه های استانبول

هنگام رزرو بلیط استانبول حتما به این نکته توجه داشته باشید که مقصد شما کدام فرودگاه استانبول می باشد، زیرا در استانبول برای فرود هواپیماها دو فرودگاه موجود می باشد که یکی در بخش آسیای استانبول واقع شده است و دیگری در قسمت اروپایی این شهر می باشد و شما با توجه به این که محل اقامتتان به کدام یک از این فرودگاه ها نزدیک است، می توانید بلیطی تهیه نمایید که  پرواز آن در فرودگاه مورد نظر شما بنشیند.

فرودگاهی که در قسمت آسیایی استانبول واقع گشته است، فرودگاه صبیحا گوکچن نام دارد، نام این فرودگاه از روی نام اولین خلبان زن ترکیه برگرفته شده است، همچنین خلبان صبیحه گوکچن  به عنوان اولین زن خلبان جنگنده نیز در دنیا شناخته شده است. فرودگاهی که در قسمت اروپایی این شهر واقع شده است فرودگاه بین المللی آتاتورک می باشد که به عنوان فرودگاه اصلی شهر استانبول شناخته می شود و مساحتی بسیار بزرگ تر از فرودگاه صبیحا گوکچن دارد.

 

 جهت رزرو بلیط استانبول با ما در تماس باشید.    88851080-021

خرید و اجاره ملک در آنکارا

آنکارا پایتخت جمهوری ترکیه است، هر ساله میلیون ها توریست از این منطقه دیدن می کنند. با وجود پروژه های ساختمانی جدید در ترکیه خرید و اجاره ملک در آنکارا رونق زیادی پیدا کرده است. اما برای اجاره ملک در آنکارا باید از چه طریق اقدام نمود؟ خرید ملک در آنکارا با چه هزینه ای همراه است؟ خرید ملک در آنکارا بهتر است و یا اجاره آن؟ چطور می توان از شرایط اجاره ملک در آنکارا مطلع شد؟ برای پاسخ به سوالات خود با ما همراه باشید.

چه افرادی کاندید اجاره ملک در آنکارا هستند؟

به طور کلی وقتی صحبت از سفر به آنکارا می شود دو دلیل وجود دارد: دسته اول افرادی هستند که به دنبال کارهای ویزای خود رفته و دسته دوم افرادی هستند که این شهر را برای تحصیل و در نهایت برای زندگی خود انتخاب می کنند، مبرهن است که دانشجویان برای زندگی در این شهر نیاز به مسکن دارند بنابراین دانشجویان اولین کاندیدای اجاره ملک در آنکارا هستند، عموما آپارتمان هایی که در آنکارا برای اجاره وجود دارد با تعرفه های مختلف دسته بندی شده اند که هر دسته دارای ویژگی های خاصی هستند. بهترین انتخاب برای دانشجویان اجاره آپارتمان به صورت دوره ای و یا سالانه است! بله درست متوجه شدید در آنکارا می توانید آپارتمان را به صورت کوتاه مدت و یا دوره ای اجاره نمایید به این ترتیب تنها در ماه هایی که نیاز به آپارتمان دارید هزینه پرداخت می نمایید و هزینه اضافی بابت ماه های غیبت شما در نظر گرفته نمی شود.

خرید و اجاره ملک در آنکارا در کدام مناطق بیشتر است؟

به طور کلی افرادی که قصد خرید ملک در آنکارا را دارند تمایل دارند در منطقه کیزیلای و یا منطقه چانکایا آنکارا اقامت داشته باشند. اگر قصد اقامت در آنکارا را دارید به شما پیشنهاد می کنیم که هتل آپارتمان های لوکس را انتخاب کنید. یک پیشنهاد ایده آل برای افرادی که قصد اجاره ملک در آنکارا را دارند انتخاب آپارتمان های مبله با وسایل است، در چنین وضعیتی دیگر نیاز به خرید وسایل نداشته و با هزینه مناسب می توانید در این شهر اقامت داشته باشید.

خرید ملک در منطقه کیزیلای کمی گران است، این منطقه پر از مرکز خرید بوده و مبادلات تجاری گسترده ای در آن صورت می گیرد، اگر می خواهید برای خرید منزل در این منطقه هزینه کمتری نمایید قسمت شرقی شهر بهترین انتخاب برای شما خواهد بود زیرا می توانید بهترین آپارتمان را با قیمتی مناسب خریداری نمایید.


قوانین اجاره ملک در آنکارا (لوکس ترین منطقه)

اگر به دنبال مجتمع های مسکونی بسیار لوکس هستید بهتر است به سراغ چانکایا بروید در این منطقه از جدیدترین معماری برای ساخت انواع ساختمان استفاده می شود، تمامی آپارتمان ها با امکانات کامل همراه بوده و انتخاب برای شما بسیار آسان تر است. اگر تمایل به خرید منزلی لوکس با تمام وسایل دارید مجمتع های مسکونی شمال این منطقه همچون الماس می درخشند. هزینه های تعیین شده برای هر واحد آپارتمان در این منطقه براساس وسعت آن مشخص می شود. اجاره ملک در آنکارا در منطقه چانکایا کمی دشوار است زیرا هزینه برآورد شده برای اجاره منازل بالا می باشد، اما ما به شما سوییت های کوچک را برای اجاره پیشنهاد می کنیم، با پرداخت کمترین هزینه می توانید در این سوییت ها سکونت داشته باشید. به طور کلی افرادی که به دنبال کارهای مربوط به ویزای آمریکا هستند این منطقه را برای سکونت انتخاب می کنند زیرا از لحاظ مسافتی به سفارت آمریکا نزدیک است و از هزینه حمل و نقلشان کم می شود.

چرا اجاره ملک در آنکارا کم است؟

در آنکارا وضعیت معیشتی کمی متفاوت است، این شهر دارای غذاهایی با کیفیت بالا و قیمت ارزان تر است، هزینه حمل و نقل به نسبت سایر شهرهای ترکیه بسیار کمتر است، وجود کارخانه های مختلف در این شهر سبب شده است که خرید پوشاک با کمترین هزینه همراه باشد، تعجب نکنید، درست حدس زدید آنکارا دارای مزایای بسیاری است اما اجاره ملک در آنکارا کم است، علت چیست؟

واقعیت این است که بسیاری از افراد اطلاعات دقیقی از آنکارا ندارند و تبلیغات کمتری نسبت به سایر شهرهای ترکیه داشته و این موضوع سبب کاهش جذب خارجیان شده است، علت محدود بودن اجاره ملک در آنکارا نیز همین است. در واقع اگر افراد از مزیت های ایده آل این شهر مطلع باشند قطعا اجاره ملک در آنکارا را نسبت به سایر شهرهای این کشور ترجیح می دهند.

قیمت اجاره ملک در آنکارا

خرید و اجاره ملک در آنکارا ارزان تر از تهران است! این موضوع واقعیت دارد، در واقع با توجه به ساخت و سازهای گسترده در آنکارا اینطور به نظر می رسد که خرید و اجاره ملک در آنکارا با قیمت های مناسبی همراه هستند. به طور کلی بیشترین هزینه ای که برای خرید ملک در آنکارا در نظر گرفته شده است برای پنت هاوس ها در منطقه بشیکتاش است. اگر قصد خرید و اجاره ملک در آنکارا با قیمت ارزان را دارید باید به سراغ تیم های فروش متخصص بروید و از اعتماد به افراد بی تجربه جدا خودداری نمایید، با توجه به آشنا نبودن به محیط و عدم اطلاع از تعرفه ها هرگونه اشتباه باعث می شود متضرر شوید. روش های اجاره ملک در آنکارا متفاوت است، انتخاب با شماست.

خرید و اجاره ملک در آنتالیا

کشور ترکیه امروزه ایرانی های زیادی را در خود جای داده است. این کشور میزبان بسیاری از ایرانی ها در فصول مختلف سال به خصوص ایام تعطیل مانند نوروز می باشد. از شهرهای این کشور آنتالیا، همواره خواستگاه بسیاری از افراد بوده است. خرید و اجاره ملک در آنتالیا مورد توجه بسیاری از ایرانی ها و افراد مختلف سایر کشورها می باشد. خرید و اجاره ملک در آنتالیا دارای یک سری شرایط خاص می باشد و افرادی که می خواهند این کار را انجام دهند باید به یک سری از قوانین و ضوابط خاص توجه نمایند. در متن پیشرو سعی بر این داریم شرایط خرید و اجاره ملک در آنتالیا را از تمام جهات بررسی کنیم؛ از این که ما را تا پایان متن همراهی می نمایید بسیار متشکریم.

خرید و اجاره ملک در آنتالیا

معرفی شهر آنتالیا

آنتالیا در واقع یکی از استان های کشور ترکیه محسوب می شود، که مرکز آن شهر آنتالیا است. این شهر یکی از شهرهای بسیار زیبا و ساحلی کشور ترکیه بوده، که از لحاظ جذب توریست بسیار موفق عمل کرده است و هر ساله خیل عظیمی از افراد برای تفریح در سواحل آن و دیدن طبیعت بکر و زیبایش به این شهر توریستی سفر می کنند. گفتنی است آنتالیا به دلیل زیبایی بی حد و حصری که دارد می تواند محل خوبی برای زندگی باشد. خرید و اجاره ملک در آنتالیا مدت هاست که رواج پیدا کرده است؛ به همین دلیل ساکنین این شهر با توجه به این موضوع با انجام انبوه سازی ها، این بستر را به وجود آورده اند که افراد ممالک دیگر بتوانند، به راحتی مسکنی برای خود در این شهر تهیه نمایند. موضوع اصلی بحث ما نیز همین خرید و اجاره ملک در آنتالیا می باشد؛ پس اگر شما نیز دوست دارید یک مسکن در این شهر زیبا و دوست داشتنی، تهیه کنید با ما همراه باشید.

خرید و اجاره ملک در آنتالیا

خرید و اجاره ملک در آنتالیا

بسیاری از افراد با سفر به ترکیه به خصوص شهر آنتالیا و دیدن طبیعت بکر و سواحل زیبای این کشور دیگر دوست ندارند به کشور و شهر خود بازگردند و اما بعد از بازگشت مطمئناً مایل هستند تا مجدداً به این شهر بازگردند. این افراد همان کسانی هستند که، به خرید و اجاره ملک در آنتالیا فکر می کنند. در مقدمه یک بار به این موضوع اشاره کردیم که، خرید و اجاره ملک در آنتالیا دارای یک شرایط خاص می باشد و افراد باید به آن توجه نمایند. گفتنی است این شرایط زیاد دشوار نمی باشند. شما می توانید با هزینه ای اندک خرید و اجاره ملک در آنتالیا را تحقق بخشید.

کشور ترکیه برای افرادی که از سایر کشورها قصد خرید و سرمایه گذاری در مسکن های این کشور به خصوص  شهر آنتالیا را دارند  یک سری وام ها و تسهیلات در نظر گرفته که خرید و اجاره خانه در این شهر را آسان کرده است. پرداخت هزینه خرید و اجاره ملک در آنتالیا نیز یکی از موضوعات مهم می باشد. از دیگر موضوعات می توان به چگونگی گرفتن اقامت از طریق خرید و اجاره ملک در آنتالیا نیز اشاره کرد. ما تمام این نقاط کور را برای شما باز خواهیم کرد.

خرید و اجاره ملک در آنتالیا

چگونگی خرید و اجاره ملک در آنتالیا

یکی از موضوعاتی که قابل بحث می باشد این است، که در کشور ترکیه و به خصوص شهر آنتالیا چگونه خانه بخریم. در ابتدای راه شما با تصمیم بر خرید می توانید یک سری تحقیقات را انجام داده و با کسب آگاهی ها دست به خرید بزنید. در این راه می توانید از مشاورین و وکلایی که در این امر خبره می باشند مشورت بگیرید. توجه نمایید که خرید خانه در یک کشور دیگر، بسیار حساس است زیرا شما هیچ آشنایی با افراد فروشنده و یا واسطه ها آن ها ندارید. بسیاری از افراد در این راه از واسطه ها و یا مشاورین املاک در کشور ترکیه استفاده می کنند که باید در انتخاب این افراد نهایت وسواس را به خرج دهند، زیرا در صورت وقوع کلاه برداری اقدامات قانونی بسیار سخت و در بعضی از مواقع غیر ممکن می شود. سعی نمایید تمام مراحل خرید را به صورت قانونی انجام دهید و تا جای ممکن به صورت مستقیم با فروشنده و یا اجاره دهنده ارتباط برقرار کنید.

خرید و اجاره ملک در آنتالیا

خرید ملک و یا اجاره ملک در آنتالیا

یکی از موضوعات قابل بحث این است که آیا خرید ملک بهتر است و یا اجاره آن؟ در این امر می توان گفت هرکدام جایگاه خاص خود را دارند. به طور مثال افرادی که خواستار گرفتن اقامت در کشور ترکیه می باشند، خرید ملک برای آن ها بهتر است؛ اما در بعضی از مواقع افراد برای انجام یک پروژه کاری و یا تحصیل در این کشور راهی آنتالیا می شوند و در این صورت اجاره ملک منطقی تر به نظر می رسد. پس می توان نتیجه گرفت اهداف سفر به شهر آنتالیا در این موضوع بسیار مهم است.

خرید و اجاره ملک در آنتالیا

پرداخت مبلغ خرید و اجاره ملک در آنتالیا به چه صورت می باشد؟

این موضوع را می توان یکی از مهم ترین مسائل در خرید و اجاره ملک در آنتالیا نام برد. پرداخت پول دارای شرایط مختلفی است. در بعضی از مواقع خریداران می توانند رضایت فروشنده را جلب کنند و پول را به صورت قسطی پرداخت نمایند. بسیاری از مواقع نیز فروشندگان کل مبلغ را یک جا درخواست می نمایند، که خریداران در صورت نداشتن نقدیگی کافی، می توانند از بانک های این کشور وام دریافت کنند. در این بحث می توان به اجاره خانه نیز اشاره کرد. اجاره خانه در آنتالیا نیز طبق یک سری از ضوابط خاص صورت می گیرد و افراد می توانند خانه را رهن و یا اجاره کنند. در هر صورت در پرداخت مبلغ به فروشندگان و اجاره دهندگان نهایت دقت را باید به خرج داد.

چگونگی دریافت وام از بانک های ترکیه برای خرید ملک در آنتالیا

شما بعد از اینکه خانه مورد نظر خود را در این کشور انتخاب کردید می توانید با مراجعه به بانک های ترکیه با ارائه مدارک ملکی خود از آن ها درخواست وام نمایید. لازم به ذکر است گرفتن وام از بانک های این کشور برای خرید و اجاره ملک در آنتالیا دارای شرایط و قوانین خاص خود می باشد. گفتنی است در صورت دریافت وام از بانک های ترکیه، خانه خریده شده توسط شما تا پایان پرداخت اقساط آن در اختیار بانک قرار خواهد گرفت.

هزینه های خرید و اجاره ملک در آنتالیا

یکی از موضوعات که ذهن افراد را به خود مشغول می کند این است که قیمت خانه ها و هزینه اجاره در این شهر به چه صورت است؟ در جواب این سوال می توان گفت هزینه های خرید و اجاره ملک در آنتالیا بسیار مناسب و معقول می باشند و افراد با داشتن یک بودجه متوسط رو به بالا می توانند به راحتی در این شهر زیبا صاحب خانه شوند. گفتنی است کیفیت و امکانات خانه ای را که شما برای سکونت انتخاب می نمایید، در قیمت بسیار تاثیر گذار است. بسیاری از خانه ها در آنتالیا به صورت مبله و با تمامی وسایل می باشند، که این موضوع در قیمت نیز تاثیر گذار است. لازم به ذکر است نزدیکی به دریا و منطقه ای که خانه در آن واقع شده است، بسیار در هزینه ها تاثیر گذار است.

خرید و اجاره ملک در آنتالیا

گرفتن اقامت در کشور ترکیه با خرید ملک در آنتالیا

خرید و اجاره ملک در آنتالیا یک از شرایطی است که به افراد کمک می کند که بتوانند در کشور ترکیه اقامت بگیرند. گرفتن اقامت با خرید ملک در آنتالیا و گرفتن اقامت با اجاره ملک بسیار متفاوت است. افرادی که در آنتالیا خانه ای را اجاره می کنند می توانند تا 1 سال در این کشور اقامت داشته باشند و بعد از آن با موافقت اداره مهاجرت این کشور، می توانند اقامت خود  را ادامه دهند اما هیچگاه از طریق اجاره ملک نمی توانند اقامت دائم را کسب نمایند. شرایط اقامت در کشور ترکیه با خرید ملک در این کشور بسیار متفاوت است. افراد می توانند با خرید ملک در ابتدا تا 3 سال در این کشور اقامت داشته باشند و بعد از آن مدت اقامت را تا 5 سال دیگر تمدید نمایند. بعد از گذشت این زمان افراد می توانند برای اقامت دائم اقدام نمایند.

بحث پایانی در مورد خرید و اجاره ملک در آنتالیا

کشور ترکیه به خصوص شهر آنتالیا به دلیل داشتن آب و هوایی مناسب و مناطق زیبا و دیدنی خواستگاه بسیاری از افراد است. با توجه به متن خوانده شده می توان گفت شرایط خرید و اجاره ملک در آنتالیا زیاد پیچیده نمی باشد و افراد با کمی توجه می توانند به این موضع دست یابند. در خرید و اجاره ملک در آنتالیا باید به واسطه هایی که برای خرید انتخاب می کنیم توجه نماییم. در کل می توان داشتن ملک در این شهر را بسیار مفید و جذاب تلقی کرد.

خرید و اجاره ملک در آنتالیا

صفحه1 از389