بلیط آنتالیا

بلیط آنتالیا

آماده هستیم تا خدمات آنلاین مسافرتی را در اختیارتان قرار دهیم. این خدمات شامل خرید بلیط هواپیما از جمله بلیط آنتالیا می باشد. از طریق ما می توانید خدمات متنوعی را در این رابطه به آسانی دریافت کنید. از نیروهای متخصص درزمینه گردشگری برای راهنمایی مسافران جهت خرید آنلاین بلیط آنتالیا بهره گرفته ایم تا پاسخگوی هر گونه سوال و راهنمایی در این زمینه باشیم.

آنتالیا سفری به یاد ماندنی

با خرید بلیط آنتالیا و سفر به این شهر زیبا لحظات بسیار شادی را تجربه خواهید کرد. این شهر که از آن به عنوان اقامتگاه ساحلی یاد می کنند می تواند تجربه بسیار لذت بخشی برایتان فراهم کند. این شهر در ساحل جنوبی ترکیه قرار دارد و دریای مدیترانه را از نزدیک خواهید دید.

بلیط آنتالیا

برای خرید بلیط آنتالیا به صورت آنلاین ابتدا مبدا و مقصد را در سایت مشخص کنید. سپس با مشخص کردن تعداد مسافران اقدام به جستجوی بلیط مورد نظر کنید. در حوزه هتل های خارجی نیز راهنمایی های لازم را ارائه خواهیم داد. هدف ما این است که تمام نیاز های مسافر با خرید بلیط از طریق ما رفع شود و بتوانند با خیال راحت به خوش گذرانی در سفر بیاندیشند، بدون اینکه دغدغه ای داشته باشند. فاصله تهران و آنتالیا 1859 کیلومتر است و اگر مبدا شما تهران باشد پرواز آنتالیا چیزی حدود 2 ساعت و 39 دقیقه به طول خواهد انجامید که البته وضعیت آب و هوا در میزان آن اثر می گذارد.

بهترین زمان برای خرید بلیط آنتالیا

از فروردین تا آبان ماه زمان خوبی برای تفریحات در آنتالیا است و می توانید به شنا در آب های آن مشغول شوید. پس برای سفر به این شهر در این ماه ها اقدام به خرید بلیط آنتالیا کنید. در تابستان دما 28 درجه خواهد بود و در واقع تمام روزهای آنتالیا را می توان برای شنا کردن مناسب دانست. اگر به هوای بارانی علاقه دارید ماه آوریل در آنتالیا فرصت قدم زدن زبر باران را برای تان فراهم می کند.

رزرو بلیط آنتالیا

برای رزرو بلیط آنتالیا باید اطلاعاتی راجع به پرواز داشته باشید تا بتوانید مورد مناسب خود را پیدا کنید. این اطلاعات راجع به تاریخ پرواز، قیمت بلیط، ایرلاین، مدت پرواز، ساعت حرکت و کلاس پروازی است که می توانید جستجوی خود را بر اساس موردی که بیشتر مدنظر تان است انجام دهید. هم چنین امکان جستجو بر اساس خط هوایی، تعداد توقف و فرودگاه وجود دارد. در هنگام خرید بلیط آنتالیا سن نوزاد زیر دو سال و سن کودک 2 تا 12 سال است را درست وارد کنید.

خرید خدمات همراه با خرید بلیط آنتالیا

همچنان که اقدام به خرید بلیط آنتالیا می کنید می توانید خدمات جانبی نظیر بیمه مسافرتی، دریافت ویزا، تشریفات فرودگاهی و ترانسفر فرودگاهی را خریداری کنید تا به شما ارائه شود. اگر برایتان مهم است که در کدام فرودگاه هواپیما به زمین بنشیند می توانید انتخاب بلیط آنتالیا را بر همان اساس انجام دهید.

فرودگاه های آنتالیا

فرودگاه آنتالیا فرودگاه پر ترددی در کشور ترکیه است که از شمال شرق مرکز شهر 10 کیلومتر فاصله دارد، کد این فرودگاه AYT است. فرودگاه آنتالیا در سال 1998 به بهره برداری رسیده است و دو ترمینال دارد. این فرودگاه در جنوب غربی ترکیه است و از مهمترین فرودگاه ها به شمار می آید، دالامون و بدروم دیگر فرودگاه های این مکان هستند. از فرودگاه آنتالیا تا شهر را می توانید با اتوبوس و یا تاکسی طی کنید. از فرودگاه اسپارتا و یا دنیزلی تا آنتالیا تقریبا 3 ساعت فاصله وجود دارد و تاکسی و ون برای رساندن شما به شهر وجود دارد، کد این فرودگاه یاتا ISE است.

مسیرهای پروازی فرودگاه آنتالیا

فرودگاه بین المللی آنتالیا به تمام نقاط جهان قابلیت پرواز دارد. آمستردام، ادانا، بازل، آنکارا، بروکسل، بیروت، آنتالیا، برلین، دالامان، کپنهاگ، خارکف، قونیه، مالاتیا، مارسی، الازیغ، دیاربکر، فرانکفورت، قونیه، کایسری، ارجان قبرس، سنت اتین، مونیخ، سامسون، ازمیر، کایسری، صوفیه، استکهلم، ترابزون، زوریخ، وین، تفلیس، هانوور، اریس، رم، تهران و تبریز از جمله مسیرهای پروازی فرودگاه آنتالیا هستند.

هزینه بلیط آنتالیا

اگر در زمان هایی که معمولا خلوت است قصد سفر به آنتالیا داشته باشید قیمت بلیط چارتر آن حدود 600 هزار تومان خواهد بود اما معمولا بلیط رفت و برگشت به آنتالیا توسط ایرلاین ایرانی تقریبا 900 هزار تومان خواهد شد که این قیمت ها با توجه به کیفیت ایرلاین تغییر پیدا می کنند. اگر به فرودگاه قاضی پاشا به صورت مستقیم پرواز داشته باشید قیمت ها بالاتر خواهد شد. پروازهای ترک در مقایسه با پروازهای ایرانی به دلیل اینکه به صورت مستقیم صورت می گیرد تا شهر و هتل فاصله کمی خواهند داشت.


نکاتی درباره بلیط آنتالیا

علاوه بر تهران می توانید از شهرهای شیراز، تبریز، اصفهان و اهواز نیز بلیط آنتالیا را خریداری کنید. پرواز مستقیم از ایران به سمت آنتالیا وجود ندارد و در استانبول توقف خواهید داشت. اگر مدت توقف در استانبول زیاد باشد فرصت گشتن در این شهر را خواهید داشت. اما در زمان خرید بلیط آنتالیا دقت کنید پروازی که بعد از توقف دارید از همان فرودگاه صورت می گیرد یا نه! تا مجبور نشوید به فرودگاه دیگری بروید. در صورت توقف در باکو بلیط آنتالیا را تنها زمانی از آنجا خریداری کنید که ویزای آذربایجان داشته باشید وگرنه اجازه سوار شدن بر هواپیما و خروج  را نخواهید داشت.

زمان خرید بلیط آنتالیا

در تعطیلات نوروز و هم چنین اوایل خرداد تا آخر ماه شهریور مسافران زیادی به آنتالیا می روند و اوج سفر به این شهر در همین ماه ها است. برای اینکه برای خرید بلیط و خدمات آن دچار مشکل نشوید و طیف انتخاباتی که می توانید داشته باشید کم نشود از دو ماه قبل بلیط آنتالیا را خریداری کنید. در این صورت از نظر ایرلاین، تاریخ پرواز، هزینه بلیط و ... انتخاب مناسب تری خواهید داشت.

قوانین خرید بلیط آنتالیا

خرید اینترنتی بلیط آنتالیا قوانینی دارد که ذکر می کنیم:

•           تعهد خریدار به آگاهی از قوانین و مقررات خرید بلیط آنتالیا

•           مسئول بودن شرکت هواپیمایی که پرواز را برگزار می کند در قبال کنسلی، تعجیل و یا تاخیر در پرواز

•           صحیح وارد کردن نام مسافر، دقت کنید که در صورت اشتباه وارد کردن نام، امکان اصلاح آن وجود ندارد و باید بلیط را کنسل کنید و آن را مجددا خریداری کنید.

•           غیر قابل انتقال به غیر بودن بلیط، یعنی نام مسافر که در بلیط درج شده است باید با مشخصات کارت شناسایی یکی باشد.

•           دقت در وارد کردن صحیح رده های سنی، یعنی اگر کودک شما کمتر از دو سال است آن را در رده سنی نوزاد و اگر بین 2 تا 12 سال سن دارد در رده سنی کودک قرار دهید و افراد بزرگسال هم که بالای 12 سال سن دارند را در رده مناسب وارد کنید. در صورتی که رده سنی را اشتباه وارد کنید اجازه سوار شدن به هواپیما داده نخواهد شد.

•           خرید بلیط کودک همراه با بلیط بزرگسال و پرهیز از خرید آن به تنهایی.

•           در صورتی که پرواز چارتری است یک نسخه از بلیط را به فرودگاه تحویل دهید و اگر پرواز سیستمی است شماره بلیط را همراه مدرک شناسایی به کانتر هواپیمایی تحویل دهید.

•           کنسل کردن بلیط به هر دلیل با جریمه همراه خواهد بود که طبق قوانین هواپیمایی کشور است. هر ایرلاین مقدار جریمه متفاوتی در نظر گرفته است. در صورتی که بلیط خود را کنسل کنید پس از کسر جریمه مابقی آن به صورت آنلاین به حسابتان واریز می شود. مدت زمانی که پول بازگشت داده می شود 24 تا 72 ساعت خواهد بود. این قانون در پروازهای چارتری صدق نخواهد کرد.

•           اگر پرواز لغو شود و یا بیشتر از دو ساعت تاخیر داشته باشد جریمه کنسلی گرفته نخواهد شد. در این صورت می توان فرم مربوط به درخواست آنلاین استرداد را پر کرد و جریمه ای پرداخت نکرد.

•           اگر پرواز لغو شد و و یا بیشتر از دو ساعت تاخیر داشت ایستگاه مبدا باید برای پیگیری و استرداد هزینه، بلیط و یا رسیدی که مهر شده را تحویل دهد.

•           اگر نوع هواپیما که بر اساس اعلام ایرلاین در بلیط ذکر شده است تغییر پیدا کرد مسئولیتش را باید شرکت هواپیمایی که پرواز را برگزار می کند برعهده بگیرد.

•           اگر می خواهید بلیط مربوط به دو پرواز متوالی را خریداری کنید باید بعد از رسیدن شما به مقصد اول سه ساعت فاصله تا پرواز دوم وجود داشته باشد. اگر این گونه نباشد و بلیط دوم کنسل شد مسئولیتش با مسافر است.

•           گاهی ممکن است ایرلاین رفت و برگشت با هم فرق داشته باشند در این صورت اگر پرواز رفت لغو شد و یا مسافر به دلیل تاخیر بیشتر از دو ساعت تصمیم به کنسل کردن آن داشت، ممکن است جریمه کنسلی بلیط برگشت گرفته شود.

•           خریدار بلیط هیچ گونه حقی برای تغییر مفاد بلیط آنتالیا ندارد و نمی تواند آن را به قیمتی بالاتر به فروش برساند.

•           اگر به بیماری های خاصی  مانند صرع، دیابت ملیتوس کنترل نشده ، بیماری های تنفسی، آنمی شدید و یا بیماری های قلبی عروقی دچار هستید، باید مجوز پزشک برای سوار شدن به هواپیما داشته باشید. هم چنین این مورد برای کسانی که دیالیز می شوند و یا داروی تضعیف سیستم ایمنی مصرف می کنند و یا حتی خانم های باردار صدق می کند. این بیماران باید برای پرواز داروهای خود را همراه خود بیاورند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید